Zeynep Demirel, Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu-haberi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık adından laf ettiren iki bebek annesi Zeynep Demirel, sinema ve tv üzerinde aldığı eğitimi yasama geçirmeye karar verdi. 2009 seneninde Belçika güzeli seçilen Demirel, TRT 1‘in içten hikayeleri ve ehil oyuncu kadrosuyla sekiz sezondur ekranlara gelen sevilen dizisi Seksenler’de oyun alacak.

İLK OYUNCULUK DENEYİMİNE hamle ATTI

Nasıl tek karakterle seyirci karşısına çıkacağı heyecan uyandıran Demirel, İlk oyunculuk Tecrübenini Seksenler dizisinde yapacak. Oynayacağı karaktere çok sıkı tek şekilde hazırlanan Zeynep Demirel, Seksenler’i yakından takip ettiğini ve TRT tek ekranlarında usta oyuncularla birlikte kamera karşısına geçeceği amaciyla çok heyecanlı olduğunu söyledi.

SEKSENLER YENİLENEREK YOLUNA ayni ritimde devam EDECEK

Dizinin senarist ve yapımcısı Birol GÜVEN ise Zeynep Demirel’in oynayacağı oyun ile alakalı bilgi vermezken Seksenler’in yenilenerek yoluna ayni ritimde devam edeceğini, Zeynep’in ve diziye tertemiz katılacak var olan tertemiz oyuncu arkadaşların diziye çok şeyler katacağını ekledi.

Sevilen dizinin yaz sezonu hazırlıkları ayni ritimde devam ederken, Zeynep Demirel’in dizide oynayacağı rolü heyecanla bekleniyor.

ZEYNEP DEMİREL KİMDİR?

Zeynep Demirel, 9 Temmuz 1989 seneninde İstanbul’da doğdu. Belçika’da 2009 seneninde katıldığı Miss Universal yarışmasında 15. var olan Zeynep Demirel, mankenliğin yanı sıra kısa süreli oyunculuk da yaptı. 2010 seneninde Fenerbahçeli ağ bekçisi Volkan Demirel ile izdivaç eden Zeynep Demirel’in bu evliliğinden Yade ve Yeda isimlerinde iki çocukları var. yasamsal medyayı oldukça etkin kullanan Demirel’in 500 binden çok takipçisi var.

Kaynak: Bültenler

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir