Yusuf Erdoğan ve Berat Özdemir şampiyonluğu anlattı-haberi

Hayatları süresince unutamayacakları anlar yaşadıklarını belirten Yusuf Erdoğan, “Anlatılmaz yaşanır dediğimiz yerin şu vakit zirvesindeyiz. Muhteşem tek balo, muhteşem tek organizasyon yapıldı. Denizden stadımıza gittik. Aynı şekilde stadımızda çok iyi tek kutlama yaptık. Bir gün evvel de 80 bin kişiye karşı mükemmel tek futbol izlettik. Bu sene hemide takım hemide taraftar, tek bütün olarak mükemmel işler yapıyoruz. Çok mutluluk dolu ve gururluyum bunun benzeri tek kulüpte olduğum için. geçen vakit benimle alakalı çok iyi tek anons geçmişti. ‘Yarım var olan hikayeyi bitirmeye geldi’ diye. Trabzonspor altyapısından yetişmiş biri olarak hemide oranın kaza takımı Araklıspor’da oynamış tek futbolcu olarak Allah’ıma bana bugünleri gösterdiği amaciyla şükürler olsun. Çok mutluyuz, hayatımız süresince unutamayacağımız anlar yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

“O DÖNEM ŞEHİRDEN düş KIRIKLIKLARIYLA, GÖZYAŞLARIYLA AYRILMIŞTIM”

Trabzonspor’dan dahada evvel gözyaşlarıyla ayrıldığına dikkat çeken Erdoğan, “Çok hatri sayilir büyüklükte umutlarla, coskuyla Trabzonspor A Takımı’na çıkmıştım. Benim amaciyla her şey çok iyi gidiyordu. Çok mutluydum şehirde de. dahada ardindan istemediğim tek ayrılık gerçekleşti. O asama gitmem gerektiğini düşündüm. O dönemdeki yönetimle alakalı sıkıntılarım vardı. düş kırıklıklarıyla, gözyaşlarıyla ayrılmıştım o asama şehirden. Şampiyon kadronun içinde olmak, Başka bir deyişle yazılsa ama bu civarindan yazılırdı benim için. onur duyuyorum. Bana bu şansı veren yönetimimize, Ertuğrul başkana, Ahmet Başkana, Abdullah hocaya çok teşekkür ederim. bunun benzeri tek kadroda olmak gurur verici” diye konuştu.

“HEDEF YENİ ŞAMPİYONLUKLAR VE ŞAMPİYONLAR LİGİ”

Şampiyonluklara ayni ritimde devam etmek istediklerini ifade eden deneyimli kanat oyuncusu, “Futbol şöyle tek şey. bu erken bitiyor, yarın ne olacağı belli değil. her vakit kendimize amaç koymamız lazım. Şimdi Şampiyonlar Ligi benzeri tek hedefimiz var önümüzde. hemide Şampiyonlar Ligi hemide Süper Lig . bendeniz şampiyon olduktan ardindan şöyle tek İzah yapmıştım. Bizim çok kupa alacağımız var bu ülkeden. Bu tek başlangıç olsun diyoruz. Şampiyonluklara ayni ritimde devam edip, Avrupa’da da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

BERAT ÖZDEMİR: TRABZON’DA BİZİM AYAKLARIMIZ YERDEN KESİLDİ

Kariyerindeki evvel şampiyonluğunu aldığını anımsadan Berat Özdemir, “İkinci kupam, evvel Süper Lig kupam. Umarım niceleri olur. Sezon başında belirlediğimiz hedeflerden birine ulaştık. Gönül isterdi ki ülkemiz Kupası’nı da alalım ama umarım tek sonraki sene bunu başarabiliriz. bütün Trabzonspor taraftarına, Trabzonspor aşıklarına hayırlı, uğurlu olsun. Trabzon’da bizim ayaklarımız yerden kesildi. 50, 60 bin kişi stadyumda, stadyum dışında festival havasında geçen eğlencede çok iyi anlar yaşadık. Umarım biz eğlendiğimiz civarindan onları da eğlendirebilmişizdir” dedi.

“TRABZONSPOR’UN OLDUĞU HER YERDE amaç KUPALARDIR”

Bordo-mavili kulüpte hedefin her vakit kupalar olduğunu ifade eden 23 yaşında olan ortada alan oyuncusu, “Trabzonspor’un olduğu her yerde hedef, hedefler vardır. Hedefler; kupadır, kupalardır. Biz de Trabzonspor armasına yakışır tek şekilde umarım Trabzonspor’u her kulvarda temsil ederiz” ifadelerini kullandı.

Olgucan KALKAN – İbrahim ALİOĞLU / İSTANBUL, (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.