Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen, entübe edildi-haberi

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde başrol oynayan Burak Sergen, geçtiğimiz hafta evinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Koronavirüse yakalanan ve rehabilitasyonuna yoğun bakımda ayni ritimde devam edilen Sergen, entübe edildi.

“İYİ SOLUNUM ALABİLMESİ İÇİN YAPILDI”

Sergen’in davalık olduğu Daha önceki eşi Işıl Sergen meşhur oyuncunun nihayet vaziyetine değin bilgi verdi. Instagram hesabından paylaşım yapan Işıl Sergen, şu ifadeleri kullandı: “Hastaneden nihayet aldığımız bilgi doğrultusunda Burak bilinci açıkken kendisinin de bilgilendirilmesi neticeninde dahada iyi solunuma ulaşabilmesi yerine entübe edilmiştir.”

OĞLU İÇİN HASSASİYET İSTEDİ

Işıl Sergen, babasının derhal peşinden koronavirüse yakalanan 11 yaşında olan erkek çocuğu amaciyla de tek istek de bulundu. Sergen, “Sizlerden hatri sayilir büyüklükte ricam, haber yaparken Erkek çocuğumun hassasiyetine önem göstermeniz ve babamızın iyi olacağına değin inancımızda yanımızda olmanızdır” ifadelerini kullandı.

OĞLU DA KORONAVİRÜSE YAKALANDI

11 Nisan Pazartesi bugünü evinde fenalaşmasının derhal peşinden hastaneye kaldırılan ehil oyuncu Burak Sergen, koronavirüs hasebiyle yoğun bakıma kaldırıldı. Oyuncunun Işıl Sergen ile evliliğinden dünyaya gelen 11 yaşında olan Cansın Sergen de geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı. genel sağlık vaziyeti iyi var olan Cansın Sergen, evinde rehabilitasyon görüyor.

SADAKATSİZ’İN ÇEKİMLERİ DURDURULDU

Öte istikametten Sadakatsiz dizisinde Burak Sergen, Melis Sezen ve Alp Akar’ın testleri müspet çıkmasının arından çekimlere mecburi ara verildi. Çekimleri durdurulan sıra amaciyla Medyapım tarafından yapılan izahta şu ifadelere yer verildi: “Bu hafta tertemiz bölümün ekrana gelemeyeceğini söyledi. izahın tamamı ise şöyle: “Daha evvel paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri hasebiyle onuncu hafta ne yazık ki Sadakatsiz yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu vaziyeti anlayışla karşılayacağını umut ediyoruz. Yapılan testlerde bütün set ekibimizin ve oyuncularımızın neticeleri negatif çıkmıştır. kıymetli oyuncumuz Melis Sezen hanede istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in ise hastanede Rehabilitasyonu ayni ritimde devam etmektedir. 28 Nisan Çarşamba bugünü tertemiz bölümümüzde görüşmek üzere.”

Korona sebebinden mecburi ara veren Sadakatsiz'in tertemiz bölümü ekrana gelmeyecek

Korona sebebinden mecburi ara veren Sadakatsiz’in tertemiz bölümü ekrana gelmeyecek
Yoğun bakımda koronavirüs Rehabilitasyonu gören Burak Sergen'in sağlık vaziyeti ciddiyetini koruyor

Yoğun bakımda koronavirüs Rehabilitasyonu gören Burak Sergen’in sağlık vaziyeti ciddiyetini koruyor
Yoğun bakımda rehabilitasyon gören Burak Sergen'in 11 yaşında olan erkek çocuğu da koronavirüse yakalandı

Yoğun bakımda rehabilitasyon gören Burak Sergen’in 11 yaşında olan erkek çocuğu da koronavirüse yakalandı
Günlerdir yoğun bakımda yatan Burak Sergen'in hastalığı belli oldu

Günlerdir yoğun bakımda yatan Burak Sergen’in hastalığı belli oldu
Sadakatsiz dizisinin Haluk'u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı

Sadakatsiz dizisinin Haluk’u Burak Sergen hastaneye kaldırıldı
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir