Yıllar önce ‘Lan’ dediğini iddia ederek oyundan attığı Caner Erkin ile Fırat Aydınus arasında yine ilginç bir diyalog yaşandı-haberi

Fenerbahçe alanında Kasımpaşa’yı 3-2 yenik etti ve şampiyonluk iddiasını sürdürdü. Karşılaşmanın nihayet anlarında tek pozisyon sonrası Caner Erkin, ortada hakem Fırat Aydınus‘a şiddetli tek şekilde itiraz edince ikili arasında yaşanan diyalog yayına yansıdı.

BUZLAR derhal ERİDİ

Caner’in itirazları sürdürmesi üstüne deneyimli oyuncunun yanına giden Aydınus’un ‘Ne oldu Caner? Ne bağırıyorsun? Sakin ol, bendeniz buradayım!’ dediği duyuldu. 90 dakikanın sona ermesinin derhal peşinden ikili arasında buzlar eridi. alan içinde kısa tek vakit hasbihal eden Fırat Aydınus ve Caner Erkin arasında rastgele tek mesele olmadığı gözlendi.

‘LAN’ LAFI ÜZERİNE KIRMIZI VERMİŞTİ

Bu ikili arasında yıllar evvel unutulmayacak tek olay yaşanmıştı. Aykut Kocaman’ın görev yaptığı dönemde Eskişehirspor maçında Fenerbahçeli Caner ile Eskişehir’den Veysel, tek pozisyondan ardindan kısa süreli münakaşa yaşamıştı. ortada hakem Aydınus, ‘Lan’ dediğini argüman ederek Caner’i oyundan atmıştı. ama Veysel Sarı mücadeleden ardindan bu kelimenin kendisine ait olduğunu söylemişti. Aydınus o asama Fenerbahçe camiasının tepkisin çekmişti.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir