Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam’ın, sevgilisi tanıdık çıktı-haberi

Uzun vakittir FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde oyun alan Şevval Sam, geçtiğimiz günlere ayaküstü hasbihal ettiği medya mensuplarına dahada evvel koronavirüse yakalandığını öğrendiğini söyledi. Antikor testi yaptırdığını söyleyen Sam, “Ben de Covid-19’a yakalanmış ve hastalığı atlatmışım. Hiç farkında değilim. Allah’tan kimseye bulaştırmamışım. devamlı test yaptırıyoruz antikorum çok çıktı” açıklamasıyla gündeme geldi.

İLİŞKİSİNİ GÖZLERDEN ırak YAŞIYOR

Öte istikametten Şevval Sam’ın hususi hayatıyla alakalı çok fazla bilinmeyen tek hakikat de alana çıktı. Şevval Sam, 11 senedir müzisyen Sarp Maden ile gözlerden ırak aşk yaşıyor. Sevgilisiyle çok fazla görsel vermeyen Sam, oyunculuğuyla gündeme gelmek istiyor. Sam’ın sevgilisi olduğunu öğrenenler hatri sayilir büyüklükte şaşkınlık yaşadı. Sevgilisiyle yasamsal medya hesabından da paylaşım yapmayan Sam, en nihayet 2019 seneninde sevgilisinin kendisine sarıldığı tek resimi paylaşmıştı.

Şevval Sam, 1993-1999 yılları arasında Daha önceki futbolcu yazi Tekin ile evli kalmıştı. Sam’ın bu evlilikten Tarık buyruk Tekin isminde tek erkek çocuğu bulunuyor.

SARP yeralti maden KİMDİR?

Sarp Maden, 19 Kasım 1968’de İstanbul’da dünyaya geldi. Gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye’nin mühim gitaristlerinden biri olarak onay edilen Sarp Maden, özellikle katıldığı birbirinden değişik Bir hayli proje ile tanınıyor. Sarp Maden, ‘Quartet Muartet’ ismiyle çıkardığı “Dokuz Parça” isimli albümle adından laf ettirmeyi başarmıştı.

“Sarp yeralti maden Quartet” ismini verdiği konserler dışında, kaydettiği Latin caz ağırlıklı albümüyle de kitlesini genişletti.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.