Vitor Pereira pazubandı kime takacağına karar veremiyor! Fenerbahçe’de kaptanlık için 6 aday var-haberi

Fenerbahçe’de deneyimli futbolcu Gökhan Gönül’ün takımdan ayrılmasının derhal peşinden 1. kaptanın kim olacağı hatri sayilir büyüklükte heyecan konusu oldu. nihayet 20 senede Ümit Özat, Alex de Souza, buyruğa Belözoğlu ve Volkan Demirel benzeri efsane kaptanlara sahip var olan sarı-lacivertlilerde, tertemiz sezonda pazubandı takmaya aday 6 futbolcu var.

LUIZ GUSTAVO HAZIRLIK MAÇINDA PAZUBANDI TAKTI

Hürriyet’in haberine göre; Takımın doğal öncüsü ve sözü en çok dinlenen adamı var olan Brezilyalı futbolcu, Topuk Yaylası’nda Rumen ekibi Csikszereda ile oynanan mücadelenin 2. yarısına kaptan çıktı.

MESUT ÖZİL’İN LİDERLİĞİ TESCİL EDİLMEK İSTENEBİLİR

Yeni sezonda kendisinden çok hatri sayilir büyüklükte şeyler beklenen hayat yıldızı mutlu Özil’e, 10 numaralı formadan ardindan kaptanlık da verilerek alan içi liderliği tescillenmek istenebilir.

OZAN, FENERBAHÇE’DE dahada ÖNCE KAPTANLIK YAPTI

6 sene önce, bebek sayılacak yaşta Pereira’nın öğrencisi var olan Ozan, dahada evvel Alanyaspor’da ve ara ara Fenerbahçe’de defaatle kaptanlık yaptı.

CANER ERKİN CAMİAYI EN İYİ BİLEN FUTBOLCU

Takımın en eskisi ve camiayı en iyi güzel bilen futbolcu. Fenerbahçeliliği tartışılmaz. kimi reaksiyon çeken davranışlarını dizginlemek amaciyla kaptanlık sorumluluğu verilebilir.

TRABZONSPOR’DA LİDERDİ

Bayern Münih, Napoli, Milan, Beşiktaş, Trabzonspor geçmişi bulunan Arjantinli ortada alan oyuncusu, Türkiye’de dahada evvel de üstlendiği kaptanlık görevini tekrar alabilir.

FENERBAHÇE’NİN EN GENÇ KAPTANI OLABİLİR

Ankaragücü’nde toy yaşına karşın başarıyla kaptanlık yapan Altay, Fenerbahçe’nin en toy kaptanı olabilir. 1. kaptan olmasa dahi iki veyahut 3. kaptanlık verilme ihtimali var.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir