Ünlü yorumcu Uğur Karakullukçu’ya saldırı girişimi! Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı-haberi

Haber Global’de yayınlanan Kontra programında Uğur Karakullukçu, Galatasaray taraftar gurubu ultrAslan’ı eleştirmişti. Ünlü yorumcu programın çıkışında üç kişinin saldırısına uğradı. Karakullukçu, yasamsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kontra çıkışı ultrAslan grubundan olduğunu söyleyen üç kişinin hücum girişimine uğradık. zabita çağrıldı, yakıntıcı olacağız” dedi.

POLİS EŞLİĞİNDE EVİNE GİTTİ

Bir başka paylaşımında “Ekip olarak ifademizi verip yakıntıcı olduk, zabita eşliğinde de haneme ulaştım” bilgisini veren Karakulluçu, “Başta muavin var olan zabita ve müessesenin güvenlik görevlileri olmak üzere şahıslardan şikayetçi var olan kurumum Haber Global’e, ekip arkadaşlarıma ve desteğini hissettiren hepinize teşekkürler” ifadelerini kullandı.

“HEDEF GÖSTERİLİYORDUK”

Programdaki tek başka yorumcu var olan medya mensubu Candaş Tolga Işık da olay ile alakalı yasamsal medya hesabından, “2 haftadır yasamsal medya üzerinden amaç gösteriliyorduk. Ve bu erken program biteli iki saat olduktan ardindan -polis eşliğinde- hanelerimize gidiyoruz… sene 2021, buyrun size Türkiye’deki futbol iklimi! aynı zamanda İstanbul Polisi’ne çok teşekkür ederiz” şeklinde tek paylaşım yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.