Ünlü müzisyen Nick Cave’in oğlu yaşamını yitirdi-haberi

Avustralyalı dünyaca meşhur şarkıcı Nick Cave’in 31 yaşında olan en hatri sayilir büyüklükte erkek çocuğu Jethro Lazenby’nin hayatını yitirdiği açıklandı.

Açıklamayı kendisi Cave yaptı. Kısa tek İzah yapan Cave, “Büyük tek elemle dile getirmek isterim ki Erkek çocuğum Jethro hayatını yitirdi. Bu vakitlerde ailemizin mahremiyetine saygı gösterdiğiniz amaciyla minnettar olacağız” dedi.

Ünlü şarkıcının erkek çocuğu mankenlik yapıyordu.

1991 seneninde Nick Cave ve Beau Lazenby’nin erkek çocuğu olarak dünyaya gelen ve kariyerine  manken olarak süre gelen Lazenby, Avustralya’da yaşadıktan ardindan taşınmıştı. Babasıyla 7-8 yaşlarına civarindan tanışmayan Lazenby ile alakalı Nick Cave dahada evvel verdiği tek demeçte, “Hayattaki en hatri sayilir büyüklükte pişmanlığım Jethro ile küçüklük senelerinde ilgilenmemem olmuştur. ama şimdi iyi tek ilişkimiz var” demişti.

İngiltere’ye taşındıktan ardindan Balenciaga ve Versace benzeri markalar amaciyla mankenlik yapan Lazenby aynı zamanda müzikle de ilgileniyordu.

Mart ayında annesine saldırmaktan tutuklanan Lazenby’a şizofreni teşhisi konduğu da belirtildi. Hapiste tutulan Lazenby’ın geçtiğimiz hafta hür bırakıldığı belirtildi.

Dört erkek çocuğu var olan Nick Cave, dahada evvel Brighton’da tek uçurumdan düşen 15 yaşında olan erkek çocuğu Arthur’u da yitirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.