Türkiye böyle veda mesajı görmedi! Aygün Aydın, Hakan Sabancı’yla sevgiliyken kazandığı parayı kalem kalem açıkladı-haberi

Hakan Sabancı ile münasebet yaşadığına inanmayanlara kızıp meşhur iş insanıyla yazışmalarını ifşa eden oyuncu Aygün Aydın, yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Aygün Aydın, “Hakan Sabancı’ya” diye başladığı veda mesajında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Aydın, yasamsal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı veda mesajında, “Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden Yalnızca tek haftada 6 bin 825 CV’yi okuyabildim ve bunlardan dört bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım. 324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin Lira istikbal elde ettim ve bu tutarla serisinin Parasal imkanı olmadığı amaciyla kitap alamayan üç bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. tek çok insanın hayatına dahada da dokunmaya ayni ritimde devam edeceğim çünkü dahada okumam koşul olan binlerce e-posta var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım” dedi.

“HAZZI ALIP DOYUMA ULAŞTIM”

Aydın iletisinin devamında şu ifadeleri kullandı:

“Ben tanışıklığımızdan alabileceğim maksimum tinsel verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. benim düsünceme göre artık birbirimizin hayatındaki görev burada nihayet bulmakta. hayatında mutluluklar dilerim. Umarım tek vakit hayat boyu fiziki mutluluktan çok dahada ötesinin ne civarindan kıymetli olduğunu sen de tadabilecek civarindan olgunlaşırsın. tek dahada tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.