Tekirdağlı iş insanı 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismardan tutuklandı-haberi

Cinsel istismar olayı takriben tek sene evvel Tekirdağ‘ın Çorlu kazasinda yaşandı. İş insanı İrfan Pullukçu, o tarihte kazada anne adayi ve ablasıyla yaşayan C.N.K.’ye cinsel istismarda bulundu. C.N.K., yaşadıklarını kimseye anlatamadı.

ANNESİ JANDARMAYA GİDEREK ŞİKAYETÇİ OLDU

Bir süre evvel de minik kız, annesi N.G. ve ablası H.K. ile Aydın’ın Didim kazasina yerleşti. ama iş insanı İrfan Pullukçu, aile ile irtibatını kesmedi. Pullukçu, geçtiğimiz hafta Didim’e gitti. minik kız da annesine, İrfan Pullukçu’nun kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. anne adayi derhal jandarmaya giderek, şikayetçi oldu. zaptiye ekipleri, iş insanını gözaltına aldı. Tekirdağ’a kazançlan Pullukçu tutuklanarak, cezaevine koyuldu.

ABLASI DA TUTUKLANDI

Küçük kız, ifadesinde ablası H.K.’yi de kendisini kazanç karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorlamakla suçladı. Bunun üstüne gözaltına alınan abla da ‘fuhşa aracılık etmek’ suçundan tutuklandı.

SUÇLAMAYI onay ETMEDİ

Pullukçu’nun hakkındaki suçlamaları onay etmeyerek, “Ben ablasıyla birlikte oldum minik kızla hiç tek ilişkim olmadı” dediği öğrenildi.

BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

Aile, Çalışma ve yasamsal Hizmetler Bakanlığı, Tekirdağlı iş insanı İrfan Pullukçu’nun 15 yaşında olan C.N.K.’ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandığı olaya ait İzah yaptı. Açıklamada, “Vakaya ait alınan bilgiyle birlikte Tekirdağ Aile, Çalışma ve yasamsal Hizmetler İl Müdürlüğümüz, İhtiyaç duyulan işlemleri tesis etmek üzere Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ile temasa geçmiştir. Habere mevzu çocuğumuz, tek kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna baz alinarak mesleki çalışmalar ayni ritimde devam etmektedir. haklar Hizmetleri genel Müdürlüğümüz kanalıyla da hukuki sürecin takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz” denildi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir