Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında-haberi

15 Nisan‘da ortada Seyhan kazasi Ziyapaşa Bulvarı’nda alana gelen olayda Kemal G., aralarında husumet var olan Fatih K.’nin iş adina geldi. İkili arasında çıkan tartışma, kısa müddette dövüşe dönüştü. Bunun üstüne Kemal G., yanında bulunan silahla rastgele ateş açtı. Tabancadan çıkan mermiler, Fatih K.’nin yanında çalışan Mehmet Ö., olay yerinde bulunan berber Halil G. ile taksici Erdoğan Ş.’nin bacaklarına eşit etti. Kemal G., silahlı saldırının derhal peşinden kaçtı.

YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Çevredekilerin ihbarı üstüne bölgeye polis ve sağlık ekipleri derhal sevk edildi. sağlık görevlileri, evvel müdahalesini yaptığı yaralıları ambulansla çevredeki hastanelere götürdü. Tedaviye alınan yaralıların yasamsal tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. olay yerinde incelemelerde bulunan polis, silahlı saldırının derhal peşinden kaçan Kemal G.’nin yakalanması amaciyla çalışma başlattı.

O ANLAR KAMERADA

Öte istikametten hücum anlarına değin güvenlik kamerası görüntüleri alana çıktı. Görüntülerde, Kemal G.’nin rastgele ateş açtığı ve bu sırada ortada var olan Erdoğan Ş.’nin taksiyi siper almasıyla bacağından vurulduğu görülüyor.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Yusuf KANTARLI

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir