Survivor 2021’de çeyrek final öncesi elenen son isim belli oldu-haberi

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışması bütün heyecanıyla ayni ritimde devam ediyor. Çeyrek final öncesi tek kişi dahada adaya veda etti.

Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Çeyrek final öncesindeki nihayet eleme. Önümüzdeki hafta Survivor’da eleme olmayacak. İki hergün dinlenme süreniz olacak. Çok iyi tek hafta sizi bekliyor. size sürprizlerimiz olacak” dedi.

ELENEN İSİM SERGEN OLDU

Survivor 2021’de onuncu hafta eleme var olan Dora, İsmail, Sergen ve Batuhan arasında SMS oylamasında asgari reyi alarak elenen yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor’dan onuncu hafta elenen yarışmacı mavi takımdan Sergen oldu.

SURVİVOR SERGEN KİMDİR?

Sergen Bayar, 26 Eylül 1998 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta doğdu. Aslen Ayvalıklı var olan Sergen Bayar, İstinye Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Eğitimini Adnan Menderes Üniversitesi beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda sürdürüyor.

Spor düşkünü var olan Survivor Sergen’in başlıca ilgilendiği dallar; tenis, crossfit, kite, surf, street workout, artistik cimnastik, free running. Sekiz sene amatör olarak tenis oynayan yarışmacı, Enkaspor lisanslı olarak şuurlu sprinter iken bırakmış. mükemmel derecede yüzme iyi bilen Sergen Bayar, 18 ocakta Pazartesi bugünü Survivor ünlüler takımına dahil olmuştu.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir