Survivor 2021 finale kimler kaldı? Poyraz mı, İsmail mi, Ayşe mi? Survivor final ne zaman?-haberi

Survivor 2021’de altı aylık maratonun nihayetinde İsmail Balaban, Aleyna Kalaycıoğlu, Yiğit Poyraz ve Ayşe Yüksel yarı finale civarindan gelmeyi başardı. Galataport’ta yaşanan şampiyonluk heyecanında yarı finalde Aleyna ile Poyraz SMS oylamasına çıktı. dahada az reyi alan Aleyna hayallerine veda ederken Poyraz, İsmail ve Ayşe ise final amaciyla SMS oylamasında karşılaştı. Sonuçların derhal peşinden ismini finale yazdıran iki ad 25 Haziran Cuma akşamı şampiyonluk heyecanı yaşayacak.

Survivor hatri sayilir büyüklükte finale kimler kaldı? Poyraz mı, İsmail mi, Ayşe mi?

Survivor’da dahada evvel performans oyununu galip gelen İsmail Balaban ile nihayet final oyununu galip gelen Ayşe Yüksel, yarı finalde nihayet 3’e kalmayı garantilemişti. Dominik’teki nihayet oyunu kaybeden Yiğit Poyraz ile Aleyna Kalaycıoğlu ise nihayet yarışmacı arasına kalabilmek amaciyla milletçe oylamasına çıktı. Sonuçların derhal peşinden veda eden ad Aleyna oldu. Survivor 2021 yarı finalde İsmail Balaban, Ayşe Yüksel ve Yiğit Poyraz arasında tek milletçe oylaması dahada yapıldı. asgari reyi alan Ayşe Yüksel Survivor hayalleri bitti ve finale İsmail Balaban ile Yiğit Poyraz kaldı.

Survivor final ne zaman?

Büyük finale var olan İsmail Balaban ile Yiğit Poyraz, 25 Haziran Cuma akşamı Survivor 2021 şampiyonu olabilmek amaciyla milletçe oylamasına çıkacak.

Yarı finalde ne dediler?

İsmail Balaban: “Hep burayı düş ediyordum, söyleyecek kelime bulamıyorum. Nasıl sona geleceğiz diye düşündüm. Bir hayli şeyle ugras ettik. Güreş camiasını temsilen buraya geldim. Her şeye parkurda cevap saglamak istedim, polemiklerden ırak durmaya çalıştım. Herkesi kutlama ediyorum.”

Aleyna Kalaycıoğlu: “Altı ay evvel düş ettiğim koltukta oturuyorum. Şimdiden nasıl özleyeceğimi hissetmeye başladım. her biri çok savaştı, nihayetinde bittiği yerdeyiz. İçimde tatlı tek heyecan var. mutluluk dolu ve gururluyum. bütün arkadaşlarıma başarılar.”

Yiğit Poyraz: “İçim içime sığmıyor. Herkesi aşırı özlemişim. Zorlukların içinde her şeyi unutuyordum şuan hayatımı hatırladım. Çok huzurluyum iyi ki burdayım.”

Ayşe Yüksel: “Çok heyecanlıyım. Heyecanımı atmış benzeri görünmeye çalışıyorum. Her sözün anlam kazandığı yer şuan oturduğumuz koltuk.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir