Son Dakika: Vebitcoin isimli Türk kripto para borsası faaliyetlerini durdurma kararı aldı-haberi

Türkiye, kripto para borsası Thodex skandalının şokunu dahada atlatamamışken dünden beri işlemlerinde mevzuların alana geldiği Vebitcoin adli Türk kripto kazanç borsasından da kapanma kararı geldi.

“EN YAKINDA SÜREDE BİLGİLENDİRECEĞİZ”

Vebitcoin adli Türk kripto kazanç borsası iflasın eşiğinde olduğunu belirterek yaptığı yazılı açıklamada, “Son dönemde kripto kazanç sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde umulandan çok dahada çok tek yoğunluk alana geldi. Bu Vaziyetin finansal alanda şirket olarak bizi çok Yorucu tek sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. bütün düzenlemeleri ve dogruluk taleplerinizi gerçekleştirebilmek yerine faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın müddette bilgilendirme sağlayacağız.” ifadelerine yer verdi.

İŞLEMLERDE DÜNDEN BERİ mesele YAŞANIYORDU

Öte istikametten Thodex borsasında yaşanan skandal vurgun iddiası sonrası Türk yatırımcılar, borsalardaki varlıklarını çekmeye başlamıştı. Vebitcoin’de de dünden bu yana yaşanan meseleli kazanç çekme işlemleri sonrası yatırımcılarda hatri sayilir büyüklükte tek panik olmuştu. Popüler analist Erhan Ünal, Twitter’dan paylaşım yaparak şirketin İzah yapması gerektiğini söylemişti.

Yayım tarihi
Ekonomi olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir