Son Dakika: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un koronavirüs testi pozitif çıktı-haberi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘un sıhhati ile alakalı endişelenecek tek durum olmadığı bildirildi. Bilgilendirmeyi yapan Fenerbahçe Kulübü’nden, “Başkanımız Ali Koç’un Bir gün evvel gerçekleştirilen Covid-19 testi müspet netice vermiştir. Başkanımızın sağlık vaziyeti iyi olup, izolasyon ve rehabilitasyon süreçlerine evinde ayni ritimde devam edilmektedir” paylaşımı geldi.

DERBİYLE VAKALAR ARTTI

Fenerbahçe’de Beşiktaş derbisi döneminden evvel yapılan açıklamada, tek futbolcunun testinin müspet çıktığı duyurulmuştu. Derbi sonrasında yapılan testler neticeninde ise evvel önce üç futbolcuda olay tespit edilmiş, derhal peşinden tek futbolcu dahada koronavirüse yakalanmıştı. Koronavirüse yakalanan 5 futbolcunun karantina süresi tamamlanmıştı.

NAZIM VE CISSE DE POZİTİF

Toplamda ise 5 futbolcu, tek teknik kadro ve tek yönetimsel personeli olmak üzere 7 kişinin koronavirüs testi müspet çıkmıştı. Futbolcular Nazım Sangare ve Papiss Cisse de koronavirüs hasebiyle tek müddettir takımdan ayrı kaldı.

TFF’DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Türkiye Futbol Federasyonu, testi müspet çıkan Fenerbahçe takimi Başkanı Ali Koç amaciyla “geçmiş olsun” iletisi yayımladı. TFF’den yapılan açıklamada, “Kovid-19 testi müspet çıkan Fenerbahçe takimi Başkanı Sayın Ali Koç’a ve Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletir, Sayın Koç’un en kısa vakitte sağlığına kavuşmasını temenni ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir