Son Dakika: Beşiktaş, Sergen Yalçın’la anlaşma sağladı-haberi

Beşiktaş ‘ta 2. Sergen Yalçın çagi başlıyor. Siyah-beyazlılarla 1.5 senelik sözleşme imzalayan ve bu süre zarfında Süper Lig ile ülkemiz Kupası galip gelen Sergen Yalçın’ın sözleşmesi bitmiş ve kulüple var olan müzakereler tıkanmıştı. uzunca uğraşlar neticeninde siyah-beyazlı yönetim, başarılı hocayı inandirma etmeyi başardı.

İKİ taraf DA ANLAŞMAYA VARDI

Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın, buyruğa Kocadağ’ın evinde tek müzakere gerçekleştirdi. müzakere neticeninde iki taraf da anlaşmaya vardı. bunun için göre Sergen Yalçın, tek sene dahada Beşiktaş’ın hocası olacak. Anlaşmanın derhal hemen peşinden izahta bulunan reis Ahmet Nur Çebi, “Hayırlı olsun. İşimizi bitirdik, hayırlısıyla yola ayni ritimde devam edeceğiz” dedi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR

Beşiktaş yasamsal medya hesabından, “10’un yeri burası” notuyla tek paylaşım yaparak Sergen Yalçın’ın tertemiz sözleşme imzaladığını resmen duyurdu.

“10’UN EVİ BEŞİKTAŞ”

Sergen Yalçın’la yürütülen sözleşme görüşmelerinin aktörlerinden buyruğa Kocadağ imzanın ardından, “10’un hanesi Beşiktaş” notuyla paylaşım yaptı.

“SENEYE DE YENİSİNİ ÇEKTİRMEK NASİP OLSUN”

Anlaşma sonrası evvel mesajlardan biri de Beşiktaş takimi Yöneticisi umut Şenol’dan geldi. umut Şenol, yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Bu senenin en iyi anlarından biriydi benim için, basket maçımız var diye derhal çıkmak zorundaydım, başkana ve hocaya rica ettim kırmadılar, yila de yenisini çektirmek kismet olsun” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir