Son Dakika: Aylar sonra partililerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan seçim talimatı: Startı verdik-haberi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Antalya‘da Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı izahta partilileri uyardı. Erdoğan, Örgüt azalarının birbirleri aleyhinde konuşmalarının yanlış olduğunu belirterek, “Eğer biz tek dava adamıysak, bu davanın mensupları birbiri aleyhine konuşamaz. Bırakın gidenler gitsin. Umursamayın” dedi.

“2023 FARKLI BİR SEÇİM OLMALI”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aylar ardindan geniş katılımla tek araya geldiği partililerine 2023 direktifi verdi. Erdoğan, “Biz Niçin 2023 hedefi koyuyoruz. Bu doğrultuda Antalya’da kent ve ilçeler dahil silme hepsini kazanmak istiyoruz. 2023’ün startını verdik. Bu noktada 2023 seçimi tek başka olmalı. Kazanmadık gönül bırakmayın. Muhalefet partilerinin milletin ve memleketin geleceğine ziya tutacak vizyonları olmadığını herkese anlatmalıyız” dedi.

“ANTALYA SALGINA RAĞMEN GELİŞTİ”

Antalya’da mahalli idarelerin perişan yönetildiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Antalya’yı da, Antalyalıları da ve Antalya teşkilatımızı da Sahiden özlemişiz. Bu coğrafyanın evlatları var olan bakanlarımızla, milletvekillerimizle, kent ve kaza teşkilatlarımız ile Antalya amaciyla gece gündüz çalışıyoruz. Salgın vaktindeki kısıtlamalara karşın Antalya’mız gelişmeye ayni ritimde devam ediyor” dedi.

“ANTALYA’DA mahalli YÖNETİMLER KÖTÜ İDARE EDİLİYOR”

Erdoğan, “Turizmde asıl hedefimiz 2019’daki 52 milyonluk ecnebi gezgin sayısını en kısa müddette tekrar yakalayıp derhal peşinden 70 milyon rakamına doğru yürümektir. bu erken Antalya’da hükümet yatırımları ile alakalı da en sade tek duraksama mevzubahis değildir. Ama mahalli yönetimlerde durum hiç de dahil açıcı değildir. İşte en sade tek su parası sıkıntısını duyduk” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından başka satır başları ise şu şekilde:

Türkiye, önüne çıkan her tuzağı bozarak yoluna ayni ritimde devam ettikçe, maruz kaldığımız saldırıların mahiyeti değişiyor. nihayet 8 senedir kesintisiz yaşadığımız saldırılarda amaç direk Türkiye’ydi, Türk milletinin istiklali, istikbali, kazanımları ve kazanacaklarıydı

“BU ÜLKENİN YARGISI HESAP SORACAKTIR”

Gece yarısı bildirilerinden pkk terör saldırılarına, hatali örgütleri mensuplarından provokatif eylemlere her aracı kullandılar. 100’e yakın çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli amiralin hesapları soruluyor. Siz yanlış yollara saptıkça bu ülkenin yargısı size hesap soracaktır.

Kardeşler, hesabi olmayacağız, hasbi olacağız. Unutmayınız, ülkemiz gelistikçe ve güçlendikçe AK Parti de büyür ve güçlenir. Biz kaderi ülkesinin ve milletinin kaderiyle bütünleşmiş tek partiyiz. Biz bugüne civarindan her ne yaptıysak milletimizle birlikte yaptık, her ne yapacaksak da milletimizle birlikte yapacağız.

İZMİR’DEKİ SALDIRIYA KINAMA

Kim olursa olsun bu ülkenin hiçbir vatandaşının kılına zarar gelmemesi amaciyla çalışıyoruz. Yakalanan failin önündeki ve arkasındaki bütün ilişkiler alana çıkarılarak en ağır cezayı alacağına inanıyoruz. İzmir’deki provokasyonu kınadık, kınayacağız.

Son tek gayretle alana sürülen figüranlar, sergilenen arsızlıklar sizlerin moralini bozmasın. Biz bu oyunu çok gördük ve yaşadık. Hepsinin de üstesinden gelerek bugünlere ulaştık.

“BAY KEMAL BİLMİYOR, GENÇLİK NEREDEN BİLSİN”

İstanbul-İzmir Otoyolu’nun Bay Kemal bilmiyor, gençlik nereden bilsin. Oranın mebus olduğu halde bilmiyor. 7-8 saatte gidilen yol, şimdi üç saatte gidiliyor ya… mesele bu akşam ülkemizin dört tek yanından yüzlerce gencimizle tek araya gelerek hür tek ortamda hasbihal edeceğiz.

Yayım tarihi
Siyaset olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir