Slimani, Fenerbahçe günleri hakkında konuştu: Ayrıldıktan sonra zirve yaptım ve Mourinho beni transfer etmek istedi-haberi

Fenerbahçe taraftarlarının performansından dolayı hiç anımsamak istemediği futbolculardan var olan Islam Slimani, Sarı-Lacivertliler’deki düşüşünü ve sonrasında yakaladığı çıkışla hayatının nasıl değiştini anlattı.

L’Equipe’e konuşan Cezayirli forvet şunları söyledi:

“BAŞLANGIÇTA TİPİK BİR GOLCÜYDÜM”

“Başlangıçta tipik tek golcüydüm. ardindan Fenerbahçe amaciyla Türkiye’ye tasima oldum ve burada oyunumu belli tek süre değiştirmek zorunda kaldım. Fenerbahçe’de oynadığım dönemde top almak amaciyla dahada derine inmem gerekti.

“MOURİNHO ÖDÜL OLDU”

Monaco’da sergilediğim performansın derhal peşinden Jose Mourinho‘dan tek telefon aldım. Beni Tottenham‘a tasima etmek istediğini söyledi. Bu attığım gollerin ve sahadaki performansımın tek ödülüydü. bunun benzeri hatri sayilir büyüklükte tek ad sizi takımında görmek istediğini söylediğinde gösterdiğiniz çabaların karşılığını aldığınızı görüyorsunuz.

18 MAÇTA 9 GOL VE 7 ASİST

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak giydiği Monaco formasıyla Ligue 1’de 18 maça çıkan Slimani bu mücadelelerde 9 gol ve 7 asistle oynadı.Bu sezon başında bonservisini elinde bulunduran Leicester City’ye dönen ama Premier Lig ekibinde tutunamayan Slimani, dönem arasında Lyon formasıyla tekrar Fransa’ya döndü.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir