Sırların çözüldüğü Sadakatsiz dizisinde Derin ve Asya’yı kaçıranın kim olduğu ortaya çıktı-haberi

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, popüler Seda Altuner, Burak Sergen, Taro buyruk Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D‘nin sevilen dizisi Sadakatsiz, Bir gün evvel akşam heyecanla beklenen 26. tertemiz bölümüyle ekrana geldi. tertemiz kisimda günlerdir ortalıkta olmayan ve her yerde aranan Derin’in sırrı çözüldü.

NAZAN, ASYA’NIN İNTİKAMINI ALMAYA ÇALIŞTI

Sadakatsiz’in nihayet bölümünde Asya’nın Daha önceki hastası var olan ve ona “Ben senin savunma meleğinim” diyen Faruk’un Derin’i kaçırdığı ve tek köy evinde gizlediği alana çıktı. Derin’e gazetede çıkan haberi gösteren Nazan, onun damarına bastı. Gazetede kızı Zeynep’i Asya’nın kucağında gören Derin, çılgına döndü. Nazan, Asya’nın intikamını alabilmek amaciyla Derin’in canını bu şekilde yakmaya çalıştı.

FARUK, DERİN’DEN ardindan ASYA’YI DA KAÇIRDI

Sadakatsiz’in nihayet bölüm finalinde ise Faruk, Asya’yı da kaçırırdı. Asya’ya takıntılı var olan Faruk, evvel onu takip etti. derhal peşinden ise bayıltıp, Derin’le aynı yere götürdü. Kendine geldiğinde şoka giren Asya, Derin’i de yanında görünce hatri sayilir büyüklükte tek korkuya kapıldı.

Öte istikametten ne yapmaya çalıştığı Daha anlaşılmayan Faruk’un robot resmi ise Melih’in eline geçti. Melih ve zabita ekipleri Faruk’u yakalamak amaciyla çalışma başlattı.

SELÇUK ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE YIKILDI

Diziye damga vuran anlardan biri de Selçuk’un annesi Hicran’ın vefatı oldu. Daha annesinin varlığına dahi alışamamışken onu kaybeden Selçuk, teselliyi Nil ve Asya’da aramaya çalıştı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir