Sergen Yalçın’dan çarpıcı hakem eleştirisi: Superman herhalde-haberi

Galatasaray karşısında üç nokta bırakan lider Beşiktaş, ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluk yarışında yara aldı. mücadele nihayetinde açıklamalarda bulunan Sergen Yalçın, mücadelenin hakemi Cüneyt Çakır’ı eleştirdi.

“BİZİM İÇİN İYİ BİR GECE OLMADI”

Karşılaşmayı açıklama eden Yalçın, “Oyun istediğimiz benzeri olmadı. Yapılan sade pas hataları, savunmadaki hatalar… Oyunun tamamında, oyunsal manada çok tek şey alana koyamadık. Bizim amaciyla iyi tek gece olmadı. Futbolda bu tür neticeler olabiliyor. Sezonun bitmesine çok kısa tek vakit kaldı. derhal Salı bugünü ve hafta sonu oynanacak mücadelelere odaklanmalıyız. Hataları değerlendireceğiz” dedi.

“BUNU GÖRME İHTİMALİN YOK”

Galatasaray’ın golü öncesi taraf hakemin kararına itiraz ettiğinin hatırlatılması üstüne de Beşiktaş teknik patronu Sergen Yalçın, “O tek komedi. Trajedi. Kenardaki hakemin oradaki topun çıkıp çıkmadığını görme olasiligi yok. 25 metreden bayrak kaldırıyor. Kendisine dedik ki ‘bunu görme ihtimalin yok’. O ‘böyle gördüm’ diyor, Süpermen herhalde. Cüneyt Hoca’nın ve muavin hakemini kutlama ediyorum. iyi mücadele yönetti. Tebrikler. kıymetli tek arkadaş. Hakeme bağlamak doğru değil ama ortada konuşulması koşul olan konular var. Sezon bittiğinde her şeyi konuşacağız. Şu anda vakiti değil.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.