Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil’i tecavüzle suçlayan Seda Sayan’ı topa tuttu: Daha fazla laf ederse tapeleri yayınlarım-haberi

Mehmet Ali Erbil, Bir gün evvel yasamsal medya hesabından Seda Sayan‘ı amaç alarak “Geçmişi kirli” ifadelerini kullanarak kavganın fitilini ateşledi. Erbil’e cevap veren Sayan ise “Tuğba ile evli iken hizmetli suçsuz kıza tecavüz ettiğinde Suskun kaldığım amaciyla geçmişimin kirli olduğu doğrudur” ifadelerini kullanınca ortalık iyice karıştı. Daha önceki arkadaşlar arasında başlayan gerilime dahil var olan Seren Serengil ile agu zemberek ifadeler kullandı.

“ERBİL’E BİR laf dahada EDERLERSE ELİMDEKİ TAPELERİ YAYINLARIM”

Seda Sayan’ın tecavüz iddialarını kati tek dille yalanlayan Mehmet Ali Erbil’i müdafaa eden Seren Serengil, Sayan’ın geçmişiyle alakalı tek takım iddialarda bulundu. Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, vaktinde varlıklı iş adamlarına kadın ayarlayan peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar delil edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana tek laf dahada ederlerse onları yayınlarım” diye yazdı.

SEREN PAYLAŞIMINI derhal SİLDİ

Serengil, bu yazıyı paylaştıktan dört dakika ardindan silmesi ise dikkat çekti. 2018 seneninde Serengil, kendisine ‘3 vakit zorlama hapis’ kararı çıktığı dönemde annesini yayına bağlayan Seda Sayan’la küsmüş, o vakit kati reaksiyon göstermişti.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'ın tecavüz suçlamasına agu zemberek cevap: Bu iftira yakışmadı

Mehmet Ali Erbil’den Seda Sayan’ın tecavüz suçlamasına agu zemberek cevap: Bu iftira yakışmadı
Seda Sayan'dan Mali'ye 'geçmişi kirli' cevabı: suçsuz kıza tecavüz ettiğinde sesim çıkmadığı amaciyla geçmişim kirlidir

Seda Sayan’dan Mali’ye “geçmişi kirli” cevabı: suçsuz kıza tecavüz ettiğinde sesim çıkmadığı amaciyla geçmişim kirlidir
Eski arkadaşlar düşman oldu! Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'a demediğini bırakmadı: Geçmişi temiz değil

Eski arkadaşlar düşman oldu! Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’a demediğini bırakmadı: Geçmişi temiz değil

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir