Seksenler dizisi yeni bölümleriyle eylül ayında hafta içi her gün ekranda olacak-haberi

TRT ekranlarında 24 ocakta 2012’den beri yayınlanan ve sıkı tek seyirci kitlesi yakalaması hasebiyle istikrarını savunan Seksenler dizisinin başrol oyuncusu Rasim Öztekin‘in hayatını kaybetmesi hatri sayilir büyüklükte üzüntüye neden olmuştu.

YAYINLANACAĞI TARİH heyecan EDİLİYORDU

Öztekin’in vefatının derhal peşinden ‘Fehmi‘ rolünün ne olacağı heyecan edilirken, dizinin nihayet yaptığı transferler gündem yaratmıştı. Seksenler’in kadrosuna nihayet olarak Mucize doktor dizisinde oyun alan Reha Özcan ve Fenerbahçe’nin muavin antrenörü Volkan Demirel‘in eşi Zeynep Demirel katılmıştı.

Yapımcı Birol Güven, başka isimlerin dahada kadroya katılacağı bilgisini verirken, dizinin tertemiz yayın tarihi de uzunca müddetten bu yana heyecan ediliyordu.

EYLÜL ayi içinde ESKİ DÜZENE GERİ DÖNECEKLER

TV 100’den Birsen Altuntaş, yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Seksenler dizisinin ekrana gelmesi tasarilanan tarihi açıkladı.

Dizinin Eylül ayında hergün bölümlerle izleyicisine ulaşmayı tasarıladığını belirten Altuntaş, “Birol güven imzalı Seksenler’in yaz boyu haftalık sıra olarak yayınlanması gündemde… Mucize Doktor’dan ayrılan Reha Özcan’ın ve Zeynep Demirel’in kadrosuna dahil olduğu dizinin eylül sezonlarinda da tekrar hergün olarak ekranda olması planlanıyor” dedi.

Seksenler dizisinin yapımcısı Birol Güven’in kısa süre içinde mevzu hakkinda resmi izahı yapması bekleniyor.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir