Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker’in ruhsatsız silah taşımaktan gözaltına alındığı ortaya çıktı-haberi

Muğla İl güvenlik Müdürlüğü Kaçakçılık ve örgütlü Suçlarla ugras Şubesi, kamuoyunda Sedat Peker örgütlü hatali örgütü denilen yapıya aza olmaktan ile alakalı evvelki tarihlerde adli işlem gerçekleştirilen ve teşkilat liderinin kardeşi var olan Atilla Peker’in Muğla’nın Fethiye kazasinda olduğu bilgilerine ulaştı.

OTOMOBİLİNDE ruhsati olmayan silah ELE GERİLDİ

Bunun üzerine, zabita ekipleri tarafından Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan adli arama desturu istek edildi. istek üstüne verilen karar doğrultusunda Atilla Peker’in içinde olduğu araç geçen sektör bugünü yollar kontrolünde durduruldu. Otomobilde yapılan aramada tek ruhsatsız silah ile iki şarjör Mermi ele geçirildi.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI CEZASI KESİLDİ

Gözaltına Atilla Peker ve yanındaki Yunus Olcay’a sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmesi hasebiyle üç bin 150’şer Lira olmak üzere olmak üzere toplaminda 6 bin 300 Lira karar uygulandığı öğrenildi. Peker ve Olcay, polisteki işlemlerinin derhal peşinden adliyeye çıkarılacak.

SEDAT PEKER nihayet VİDEOSUNDA KARDEŞİNDEN BAHSETMİŞTİ

Sedat Peker 7. videosunda, Korkut Eken ve Mehmet Ağar’ın kutsal Adalı’yı öldürmek amaciyla kendisinden yardım istediğini, kardeşi Atilla Peker’i göndereceğini söylediğini ama Adalı’nın dahada ardindan Ağar ve Eken’e bağlı başka tek ekip tarafından öldürüldüğünü anlatmıştı.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Cavit Akgün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.