Savaşçı dizisinde istenilen başarıya ulaşamayan yapım ekibi yeni planlarını uygulamaya başladı-haberi

Savaşçı dizisinin tertemiz bölümlerinin istenilen heyecanı yakalayamadığı ve gelen sonuçların üstüne yapımcıların radikal kararlar aldığı alana çıktı. Sezon başında Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve Serenay Aktaş benzeri hemide toy ayni vakitte da deneyimli isimleri kadrosuna katan Savaşçı dizisinin, yayınlanan evvel bölümlerinin istenilen neticelere ulaşamadı.

DİZİ İÇİN YENİ OYUNCULARLA GÖRÜŞÜYORLAR

Dizi kulislerinden sızan bilgilere göre tertemiz bölümlerin yeteri civarindan alakayı çekememesinin derhal peşinden yapımcılar tarafından flaş tek karar alındığı ve diziye 6 tertemiz ad dahada katılacağı öğrenildi. Diziye katılacak tertemiz isimlerle birlikte de istenilen reyting sonuçlarının alınamaması vaziyetinde dizinin bugünü kaydırılacak veyahut Savaşçı ekranlara veda edecek.

ESKİ İZLEYİCİYİ GERİ GETİRMEK İSTİYORLAR

Diğer istikametten Ay Yapım’ın hedefinde, dizinin geç başlaması hasebiyle başka dizilere kayan Daha önceki seyirciyi tekrar kazanmak var. Yapım şirketi, tertemiz yollar haritasını Daha önceki seyircilerin tekrar ekran başına gelip gelmemesi neticeninde belirleyecek.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir