Sadakatsiz’in 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Derin’den sonra Asya’da kaçırılıyor-haberi

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, popüler Seda Altuner, Burak Sergen, Taro buyruk Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz dizisi yarın akşam tertemiz bölümüyle ekrana geliyor. Sadakatsiz’in tertemiz bölümünde Derin’i kaçıranlar bu sefer de Asya’yı kaçırıyor.

ASYA KAÇIRILIYOR

Yeni bölüm tanıtımında Volkan’ı yolda gören Faruk, Derin’le öpüşürken videoyu çeken ve Asya’ya izleten kişinin kendisi olduğunu söylüyor. Bu sözleri duyan Volkan ise çılgına dönüyor.

Fragmana damga vuran vakit ise Asya’nın kaçırılması oldu. Bayıltılarak kaçırılan Asya, gözlerini Derin’in bağlı olduğu hanede aldı. Karşısında Derin’i görünce hatri sayilir büyüklükte tek şok yaşayan Asya’nın neler yaşayacağı ise tertemiz kisimda belli olacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Derin’in ortadan kayboluşunun aksisedaları sürerken, etrafında yükselen baskı Asya’yı güç vaziyette bıraktı. Derin’i bulmak ve Asya’yı aklamak amaciyla gözünü karartan Volkan kendisinin yöntemlerine müracaat etmeye karar verdi. beklemediginiz darbelerle kendisini köşeye sıkışmış bulan Asya, evvel hastaneden ardindan da dernekteki işinden kovuldu.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir