Ryan Babel'den PSV eşleşmesi yorumu-haberi

Galatasaray tertemiz sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı kırmızılı takımda Hollandalı futbolcu Ryan Babel, bugünkü idman döneminden evvel GS TV’ye açıklamalarda bulundu. Babel, takımın vaziyeti ile alakalı konuşarak sözlerine başladı ve Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynayacakları PSV maçıyla alakalı görüşlerini paylaştı. 

İşte Ryan Babel’in açıklamaları:

Yeni tek hocamız olacak veyahut var hocamızla ayni ritimde devam edeceğiz. Öncelikle bizim takım inşa etmemiz gerekiyor. Önümüzdeki haftalarda çok Yorucu tek rakiple karşılaşacağız. İyi hazırlanmamız gerekiyor. 

Çok iyi tek takım. her vakit kupa almak amaciyla ugras eden tek takım. geçen sene alamadılar, bunun amaciyla ayrı tek istekleri var. mükemmel tek takım. 

Geçen yila göre farklıklar oldu. Menajerlerini değiştirdiler, değişik tek mantalitede olacaklar. Çok toy oyuncuları var bunları kullanacaklardır. o nedenle bizim de çok titiz olmamız gerekiyor.

İyi hatırlarımız var ama Daha önceki hatıralar. Şu andayız ve şu anne bakmamız gerekiyor. Önümüzde kısa tek vakit var. İyi hazırlanmamız gerekiyor. 

Türk ulusal Takıma iyi dileklerimi armağan ediyorum. Orada oynayan Galatasaraylı arkadaşlarımız var, onların da oynayıp kendisini göstermeleri gerekiyor. 

  • galatasaray

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir