PSG, Cristiano Ronaldo için harekete geçti-haberi

Juventus ile Şampiyonlar Ligi‘nde Porto’ya nihayet 16 turunda elenen Cristiano Ronaldo‘ya 36 yaşında da alaka sürüyor. Paris Saint-Germain’e yakınlığıyla Bilinen Le Parisien, Parisli yöneticilerin Cristiano Ronaldo’yu kadroya katmak amaciyla girişimlere başladığını yazdı.

JUVENTUS GÖNDERMEYE SICAK

31 milyon euroluk net maaşıyla Juventus’ta artık tek “çözümün” ötesinde tek “problem” olarak görüldüğü anlatilan Ronaldo’nun, Torino’da ipinin çekildiği ve yaz aylarında transferin gerçekleşme ihtimalinin de çok olduğu kaydedildi. PSG Başkanı Nasser Al-Khalaifi ile Ronaldo’nun menajeri Jorge Mendes arasında senelerden beri tek temas olduğu ve 2015’ten bu yana da Cristiano Ronaldo transferinin tek “rüya” olarak görüldüğü belirtildi.

HER ŞEY MBAPPE’YE BAĞLI

PSG’de sözleşmesi istikbal sezon nihayetinde bitecek var olan ve Daha tertemiz sözleşme imzalamayan Kylian Mbappe‘nin vereceği kararın, Ronaldo transferini tetiklemek yerine ağırbaşlı olduğu da vurgulandı. Mbappe bu yaz sözleşme imzalamazsa, PSG’nin Fransız yıldızı göndererek Cristiano Ronaldo’yu kadrosuna katmayı planladığı bilgisi de paylaşıldı.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir