Polonya ile yapılan SİHA anlaşması sonrası Selçuk Bayraktar’dan ders gibi sözler: Zor olan potansiyelimizi içimizdekilere kabullendirmekti-haberi

Selçuk Bayraktar, Türkiye’nin evvel ulusal ve orijinal Silahlı İnsansız sema Aracı (SİHA) Bayraktar TB2’nin Polonya’ya ihraç edilmesinin derhal peşinden yasamsal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu.

“ZOR var olan İÇİMİZDEKİLERE KABULLENDİRMEKTİ”

Baykar Teknik Müdürü, kendisine sıkça “Zor var olan neydi?” Sualinin yönetildiğini vurgulayarak, “Milletimizin evlatlarının potansiyelini dünyaya ispatlamak değil, içimizden birilerine kabullendirmekti güç olan.” dedi.

“HEP eksik arama GAYRETİNE MARUZ KALDIK”

Bayraktar paylaşımının devamında, “Yaklaşık 20 senedir yollar arkadaşlarımızla birlikte hayatımızı adayıp çok teknoloji geliştirmek de değildi. kendisinin sınıfının en iyisi olduğunu dünyanın kabullendiği teknolojimize, içimizden birilerinin hep “acaba” demesine, hep tek eksik bulma, Hem de balçık atma gayretine maruz kalmaktı.” ifadelerini kullandı.

“ZOR var olan İFTİRALARLA BOĞUŞMAKTI”

Zor olanın hor görmeler ve iftiralarla boğuşmak olduğunu belirten Bayraktar, “Her dönüm noktasında akla hayale gelmeyecek entrikalar, hezeyanlar, hor görmeler ve iftiralarla boğuşmaktı. Çok şükür bu engeller aşıldı.” dedi.

“ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK BİTECEK”

Birileri istemese de 5-10 sene içinde hayat ile yarışacak, lider olacak nice girişimlerin çıkacağını belirten Bayraktar, “Öğrenilmiş çaresizlik bitecek, bu kervan yürüyecek. Ve inşallah… Bu ülke, özgüveni, azmi, iyi ahlakı ve inancıyla, ülkesini seven insanlık amaciyla çalışan gençlerin ellerinde Bir hayli alanda yeryüzünde liderliğe yürüyecek.” ifadelerine yer verdi.

Haluk Bayraktar ve Selçuk Bayraktar'dan dev SİHA anlaşması yorumu: Gururluyuz

Haluk Bayraktar ve Selçuk Bayraktar’dan dev SİHA anlaşması yorumu: Gururluyuz
Polonya Cumhurbaşkanı, SİHA alımıyla alakalı anlaşmaya imzasini atmak amaciyla Türkiye'de

Polonya Cumhurbaşkanı, SİHA alımıyla alakalı anlaşmaya imzasini atmak amaciyla Türkiye’de
Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, tarihinde evvel kez NATO ve su üyesi tek ülkeye SİHA ihraç edecek

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, tarihinde evvel kez NATO ve su üyesi tek ülkeye SİHA ihraç edecek
Yayım tarihi
Ekonomi olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir