Pelin Akil, ikizleri arasında ayrımcılık yaptığını söyleyenlere fena patladı: Bir bitmediniz-haberi

Meslektaşı Anıl Altan ile birlikteliğini beş sene evvel evlilikle taçlandıran Pelin Akil (35), üç sene evvel ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucağına aldı. Kızlarıyla birlikte tatile çıkan meşhur çift, yaşadıkları eğlenceli anları paylaşmayı da ihmal etmiyor.

“BİRAZ DA ALİN’İ KUCAĞINA AL, GARİBİM anne KUCAĞINI HİSSETSİN”

Akil, nihayet olarak kızlarından Lina ile yürürken çektiği videoyu takipçileriyle paylaştı. Kızını kucağında taşıyan ve onla birlikte aynı hareketleri yapan iyi oyuncunun paylaşımı hatri sayilir büyüklükte alaka görürken; Pelin Akil bu video üstüne tek takipçisinin, kendisini ikizleri arasında ayrımcılık yapmakla suçlamasını ifşa etti.

Akil, takipçisinden gelen “Bunu kucağından ne vakit indireceksin. belli tek süre da Alin’i kucağına al, garibim anne kucağını hissetsin” mesajını; “Yazık ya ne diyeyim böylelerine? Allah’ım karşılaştırma ya Rabbim” diye paylaştı.

“ALİN KUCAK SEVMİYOR”

Sonrasında tek video çeken oyuncu, “Birkaç adet de kızıyorsunuz ama öyle hissettiriyorsunuz’ diyen var. Arkadaşlar Alin kucak sevmiyor. Alin, kucağa alınınca inmek istiyor. Bunu açıklamama neden mi var? onla birlikte da başka şeyler yapıyoruz. Birbirimize koşup sarılıyoruz. Ama kucak sevmiyor. Bunu açıkladığıma inanamıyorum. İnsan çocuklarını ayırabilir mi? Ve bunu yazanlar anneler, inanılmaz. Bakıyorum kimi sayfalarına tek çocuğu var. İki adet çocuğun olunca mı anlarsın diyeyim? Ne diyeyim?” ifadelerini kullandı.

“İNSAN ÇOCUKLARINI AYIRABİLİR Mİ?”

Akil, sözlerine; “Bir ara da zıddını söylüyorlardı. ‘Lina’ya çok ilgisizsin, hep Alin kucağında’ filan diye. Zira karakterleri değişiyor. tek bitmediniz ya gerçekten. O gözle izleyenler bakanlar. İnsan çocuklarını ayırabilir mi? Onların ikisi de benim canım yani” diye ayni ritimde devam etti.

DAHA ÖNCE DE eş açıklar ALMIŞTI

Öte istikametten Pelin Akil, geçtiğimiz sene de tek takipçisinin “Hiç mi yüreğin sızlamıyor, resmen Lina’yı ayırıyorsunuz!” şeklindeki yorumunu ifşa etmiş ve bu vaziyete isyan etmişti. Oyuncu, “Allah’ım ne yurttaslar var! Ne olursunuz bunun benzeri yurttaslar olmayın ve bu benzeri insanları engelleyin, şikayet edin, her şeyi yapın. Artık ifşa ediyorum. İnanılmaz, tek de bana yazdığı mesajları görseniz… ‘Lina’nın suçu ne! Siz ne biçim annesiniz! Evlat ayırıyorsunuz.’ İnsan evladını ayırır mı? İnsan evladını kayırır mı! İnanamıyorum gerçekten” demişti.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir