Ozan Tufan’dan soyunma odasında duygusal konuşma: Bu maçı Emre hocamız için kazanıyoruz, emeklerimiz burada kalmasın-haberi

Zirve yarışında lider Beşiktaş’ın ensesinde soluğunu hissettiren Fenerbahçe, Başakşehir deplasmanından güç olda olsa üç puanla dönmeyi bildi. İlk yarım saatte alana koyulan tesirsiz futbol, alan içinde futbolcuların motivasyonunu düşürdü. Belözoğlu kulübeden sıcaklıklı şekilde yönlendirmelerini yapsa da o kisimda reaksiyon verilemedi. dönem bitmeden Szalai kornerde ön direkte kafayla topu aşırtan Ozan’ın pasını değerlendirdi ve takımını rahatlattı. Soyunma odasında bu gol sayesinde dahada heyecanlı konuşmalar yaşandı.

LİDERLİĞİNİ HİSSETTİRDİ

Emre Belözoğlu, 2. yarıda takımına sahayı dahada iyi parsellemesini ve dahada hızlı pres yapılmasını istedi. kıyı beklerinden erkek kaçırmamasını istedi. Taktikler verildikten ardindan galibiyet amaciyla ortada buluşuldu, Belözoğlu zafere var olan inancını anlattı. tek hayli heyecanlı var olan kaptan Ozan, “Büyük çaba veriyoruz. Kaç haftadır aldığımız iyi neticeler ve iyi oyunu burada bırakmayalım. buyruğa hocamızın emeklerini boşa çıkarmayacağız. Bu mücadelesi onun amaciyla kazanıp, sonraki hedeflere odaklanacağız” diye konuştu, bunun derhal peşinden alkışlar yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.