Ozan Kabak, İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali’ne göz kırptı-haberi

İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool‘da takim formasi giyen ulusal futbolcu ozan Kabak, 29 Mayıs’ta İstanbul’da oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’nde takim formasi giymeyi ve kupayı kazanmayı düş ettiğini söyledi.

Ozan Kabak’ın açıklamalarından öne çıkan ifadeler şu şekilde:

“BENİM İÇİN BÜYÜK GURUR”

“Şampiyonlar Ligi, dünyanın en iyi futbol organizasyonu. Orada oynamak benim amaciyla hatri sayilir büyüklükte gurur. Dünyanın en iyi futbolcuları ve takımları orada ugras ediyor. Her sene orada oynamak benim de hedefim. Şu anda çeyrek finale çıktık. İnşallah yarı finale çıkarız.

“GÜZEL TESADÜF OLDU”

İstanbul Zati benim memleketim, büyüdüğüm şehir. İlk şuurlu maçıma çıktığım yer. Benim amaciyla İstanbul çok anlamlı. Finalin de İstanbul’da olması benim amaciyla iyi rastlantı oldu. Finalin İstanbul’da olması bana apayrı motivasyon sağlıyor. İstanbul’da oynamak ve kupayı kaldırmak hatri sayilir büyüklükte tek düş benim için. Umarım gerçekleşir.

“TÜRKLER civarindan ATEŞLİSİ YOK”

Şu anne civarindan Almanya ve İngiltere’de oynadım. Türk futbolseverler civarindan ateşli, kendisinin takımına bağlı tek futbol seyircisi göremedim. Onların rağmende oynamak hatri sayilir büyüklükte mutluluk.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir