Oyuncu Mustafa Üstündağ, eski eşinin rol arkadaşı Ferdi Sancar’ı tehdit etti-haberi

Bodrum’da yapılan oto yarışları esnasında karıştığı silahlı dövüşle uzunca süre adından laf ettiren Mustafa Üstündağ, bu sefer de kıskançlık kriziyle gündeme geldi. Oyuncunun mahkemelik olduğu Daha önceki eşi Ecem Özkaya‘nın Gönül Dağı dizisindeki partneri Ferdi Sancar’ı da geçen aylarda tehdit ettiği iddiası magazin gündemine bomba benzeri düştü.

“O FOTOĞRAF KALKACAK, YANDIN OĞLUM SEN”

TV100’de ekrana gelen Magazin Hattı programının hususi haberine göre; Ferdi Sancar, reyting rekortmeni dizide Zahide karakterine hayat veren partneri Ecem Özkaya’yla yasamsal medyadan tek resmini yayınladı.

İddiaya göre diziden tek sahneye ait kareyi gören Mustafa Üstündağ kıskançlık krizine girdi ve Sancar’a yasamsal medyadan, içinde ağır küfürlerin de bulunduğu peş peşe şu mesajları attı: “Lan senin yolunu si….m. Bu tek tehdittir… ya git şikayet et veyahut senin… zzzzz… A…a k…m ya… oyuncusu…. Beni ara. Aramazsan bu yazdığımı yayınlarım. Bu resimi kaldıracaksın. Biliyorsun, değil mi? Üzülürsün. Erkek çocuğum illaki uyanacaksın. Sana var ya… O resim kalkacak. Yandım oğlum, sen de yandın..”

YAPIMCIYI OĞLUNUN FOTOĞRAFIYLA TEHDİT Mİ ETTİ?

Ferdi Sancar’dan art dönüş alamayan Mustafa Üstündağ’ın hızını alamayıp bu sefer de “Gönül Dağı” dizisinin yapımcısı Ferhat Eşsiz’i amaç aldığı ileri sürüldü. İddiaya göre Eşsiz’i arayan ama görüşemeyen Üstündağ yapımcının minik erkek çocuğuyla resmini story sayfasından yayınladı ve üstüne “Kardeşin ararsın dimi? Aradım ulaşamadım. Yapımcı buyruğa yoğunluktan açamıyor telefonu. Beni arasana e mi” yazdı. tekrar dönüş alamayınca da ani çok sefer dahada yapımcının çocuğunun resmini “Maşallah sübhanallah dostum. Ararsın e mi” mesajıyla tekrar tekrar yayınladı.

SUÇ ilaninda BULUNDU

Bu arada Ferdi Sancar Üstündağ’ın tehdit mesajlarını görünce Ecem Özkaya’lı postunu derhal kaldırdı ve küfürlü mesajlarla alakalı savcılığa hatali ilaninda bulundu. Ecem Özkaya’nın da tek sene evvel boşandığı Mustafa Üstündağ ile alakalı perişan laf ve tehdit hasebiyle çok sayıda hatali ilaninda bulunduğu ve yargı sürecinin ayni ritimde devam ettiğini öğrenildi.

İddiaların odağındaki Mustafa Üstündağ’dan mevzu ile alakalı Daha tek İzah gelmedi.

Kaynak: Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir