Oğlunu öldüren baba suçunu itiraf etti, eşi kocasına vahşeti konduramadı-haberi

Karamürsel kazasi Tepeköy mevkiinde, 8 Aralık 2008 bugünü silah ile vurularak öldürülmüş tek bay cesedi bulan zaptiye ekipleri analiz başlattı. Cesedin sağır ve dilsiz olduğu anlaşılan Bülent Erdem (30) olduğu belirlenirken, o tarihte yürütülen soruşturmada katile ulaşılamadığı öğrenildi.

OĞLUNU talihsiz kaza YAPTIĞI İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

2019 seneninde dosyayı tekrar inceleyen Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Gasp ofis Amirliği ekipleri, Bülent Erdem’i kiralık araç ile talihsiz kaza yapması hasebiyle tartıştığı babası Necmi Erdem’in öldürdüğünü alana çıkardı. Polisteki ifadesinde suçunu itiraf eden Necmi Erdem tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

AİLE ŞİKAYETÇİ OLMADI

Necmi Erdem, Kocaeli 1. Ağır karar Mahkemesi’nde yargılanmaya ayni ritimde devam edildi. Müşteki sıfatıyla ifade veren Ayhan Erdem, Babamdan şikayetçi değilim dedi. Hayriye Erdem ise, Eşimden şikayetçi değilim. Erkek çocuğum işitme engelliydi. Çok severdik ama çok yaramazdı. bendeniz eşimin öldürdüğünü bilmiyordum. Benim eşim yapmaz öyle şey diye konuştu.

“İSTEMEYEREK OLDU”

Necmi Erdem’in savunmasında, bendeniz bunun benzeri tek olay olsun istemezdim. İstemeyerek oldu. tek kargaşa esnasında alana geldi. Arabanın içinde tartıştık. Erkek çocuğum bana vurdu ama bendeniz yaralanmadım. O arada silah patladı. Silahı o vakit denize atmıştım. Silahın kime ait olduğunu da bilmiyorum dedi.

Mahkeme heyeti, Necmi Erdem’in tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı ileri tek tarihe erteledi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir