Ne evlilik teklifi ne sevgiliye sürpriz! Vinç kiralayan gencin sebebi çok daha duygusal-haberi

Ataşehir’de yaşayan Ünal Özer adli yurttaş koronavirüse yakalanınca rehabilitasyon edilmek üzere hususi tek hastaneye kaldırıldı. Yorucu rehabilitasyon sürecinde babasına maneviyat saglamak istek eden erkek çocuk Ogün Can Özer ise akla gelmeyecek tek sürprizle babasının karşısına çıktı. erkek çocuk Özer, kiraladığı vincin balkon bölümüne binerek, babasının rehabilitasyon gördüğü odanın bulunduğu kata çıkıp, babasına seslendi. erkek çocuğunu tek anda karşısında gören baba Özer ise şaşkınlığını gizleyemedi. Yaşanan o anlar gsm telefonu kamerasına yansıdı.

“BABAMA GÜZEL VE FARKLI BİR SÜRPRİZ HAZIRLAMAK İSTEDİM”

Yaptığı enteresan sürprizle dikkat çeken erkek çocuk Ogün Can Özer, “Babamın hastalığının başladığı evvel asama bizim amaciyla kaygı vericiydi. Kendisini hastaneye yatırdık. 15 vakit süresince hastanede kaldı. İlk hafta vaziyeti iyiydi ama sonrasında ağırlaştı. Yoğun bakıma alındı ve kendisiyle artık görüşememeye başladık. Normal odaya art dönünce benim de aklıma vinç sürprizi geldi. Normal yaşantımda da bunun benzeri enteresan fikirlerim var. Bu olayda da babama iyi ve değişik tek sürpriz hazırlamak istedim. Karşısında beni vinçle gören babamın heyecanlandığını gördüm. Bu da benim amaciyla mutluluk dolu olmak vericiydi” diye konuştu.

“ARACIN BAŞINDA AĞLADIM”

Olayla alakalı konuşan vinç operatörü Cemal Öztürk ise, “25 senelik iş hayatımda, her şeyle karşılaştım. bunun benzeri tek sürprizi ise evvel kez gördüm. Bu toy arkadaşımız yanıma gelerek makinenin kiralık fiyatını sordu. bendeniz de vinci ne yapacağını sorduğumda 25 gündür koronavirüs Rehabilitasyonu gören babasını görmediğini vinç aracılığıyla sağlık kurumu odasına çıkacağını söyledi. bendeniz de bu sözler sonrası çok duygulandım. Açıkçası bunun benzeri tek şey aklımın ucuna dahi gelmemişti. Hastanenin önüne gittik. toy arkadaşımızı yukarıya çıkardık onlar yukarıda çok mutluluk dolu olurken, bendeniz de aracın başında resmen ağladım. Babası beni görünce arayarak Ayrı olarak teşekkür etti. O anları, duyguları Yalnızca yaşayan bilir. Biz de iş hayatımızda bunun benzeri enteresan tek şey yaşadık” dedi.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.