Mykola Morozyuk’un eşinden yapımcılara sürpriz çağrı: Tekliflere açığım-haberi

Çaykur Rizespor’un başarılı savunmacısı Mykola Morozyuk ile eşi Irina Morozyuk, Rizespor’un Antalya kampında açıklamalarda bulundu.

Çiftin izahlarının tek bölümü şöyle:

“RİZE’DE OLMAKTAN DOLAYI MUTLUYUM”

3 seneden beri yeşil–mavili takim formasi altında başarılı tek performans sergileyen Ukraynalı deneyimli oyuncu Morozyuk, “Açıkça söylemem gerekirse bu sezon çok basit geçmiyor. tertemiz hocamızla birlikte ligde çıkışa geçtik ve hedefimiz bu sezon nihayetinde ortada sıraların üstü olarak belirledik. Rize’de olmaktan dolayı çok mutluyum. takimi çok benimsiyorum, benim kalbim burada, kendimi ülkemde benzeri hissediyorum. Ligde yaşanan perişan neticeler her takımda olduğu benzeri hoca farklığı ile sonlanıyor. bendeniz bunun için alıştım, normal tek şey, bunlar futbolun doğasında var olan şeyler. tertemiz hocamızla birlikte Bir hayli şey değişti. bendeniz burada Daha önceki oyunculardan biriyim” dedi.

“DİZİ TEKLİFLERİNE AÇIĞIM”

Ukraynalı Morozyuk’un eşi Irina ise ülkemizde bilinen olmaktan dolayı çok mutluluk dolu olduğunu ifade ederek, ” Türkiye’yi çok seviyorum, ara da sırada gelip, gidiyorum. Bana yasamsal medya yoluyla çok sayıda iletiler geliyor. elbet Bir takım mesajları ise görmezden geliyorum. Eşimin normalde maçlarını izliyorum ama kendisinin sıhhatim açısından maçların nihayet bölümlerini izleyemiyorum.” dedi.

“TEKLİF GELİRSE OYNAMAYI İSTERİM”

“Pandemi hasebiyle çalışmalara ara verdik ama genel de iyi gidiyor. Ülkenizden bana rastgele tek sıra önerisi gelmedi ama gelirse oynamayı isterim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.