Murat Övüç’ten, oğlunun terör estirdiği anları eleştiren Fettah Can’a küfürlü yanıt-haberi

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç‘ün erkek çocuğu Burakcan Övüç’ün oto kullanırken silahla havaya ateş ettiği tek videosu yasamsal medyada hatri sayilir büyüklükte reaksiyon almıştı. yollarda pkk terör estirdiği görüntülerden ardindan tutuklanan Burakcan Övüç, kısa tek vakit ardindan hür bırakıldı. erkek çocuğunun hür bırakılmasının derhal peşinden yaptığı paylaşımla evladına sahip çıkan Murat Övüç, görüntüleri tenkit eden isimlerden var olan Fettah Can’a hakaretler yağdırdı.

“ISLAK ODUN LAZIM”

Burakcan Övüç’ün oto kullanırken silahla havaya ateş ettiği videoyu yayınlayan meşhur şarkıcı Fettah Can, “Sabahtan akşama civarindan ıslak odun lazım.” ifadelerini kullandı.

“SEN KİMİ DÖVÜYORSUN?”

Murat Övüç, meşhur şarkıcıya “Bir adet bitik herif var ıslak odunla sabaha civarindan dövmek lazım demiş o ıslak odunu var ya g… s… sen bazı dövüyorsun lan bitik.” diyerek hakaretler savurdu.

“RABBİM HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ BİZE VERİYOR”

Murat Övüç, erkek çocuğunun hür bırakılmasının derhal peşinden yayınladığı videoda “Biliyorsunuz kamuoyunda Burakcan’la alakalı haberler çıktı. Evet doğru, tek atış yapmış ama elindeki silah kurusıkı. Gittik karakola ifademizi verdik. Hiçbir sıkıntı yok. Erkek çocuğum evinde uyuyor.” diyerek erkek çocuğunun hür bırakıldığını duyurmuştu.

Övüç, “Tabii ki yaptığı yanlış. Bu civarindan perişan laf bu civarindan linç dahada 20 yaşında tek delikanlı. Türk polisine ve yargıya çok teşekkür ediyorum. Unutmayın doğruysan her şey senin amaciyla çok iyi oluyor ama yılansan amaciyla fesatsa sürünüyorsun.” yazarak videoyu takipçileriyle paylaşmıştı.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir