Mostafa Mohamed’den Zamalek’e transfer telefonu: Crystal Palace teklif yaptı mı?-haberi

Galatasaray’daki performansıyla adından laf ettiren ve golleriyle dikkatleri üstüne çeken Mostafa Mohamed ile alakalı beklenmeyen tek gelişme yaşandı.

Yükselen form grafiğinin derhal peşinden Mısırlı golcü ile Premier Lig ekiplerinin ilgilendiği ileri sürülmüştü. Bu gelişmelerin 23 yaşında olan santrforu da harekete geçirdiği ve bu mevzu hakkinda gerçekleri öğrenmek üzere çaba gösterdiği alana çıktı.

Mısır’ın Akhbar Elyom Gazetesi’nde yayınlanan habere göre Mostafa Mohamed, bonservisini elinde bulunduran Zamalek kulübünün yetkililerini arayarak onlarla tek telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Yıldız futbolcunun görüşmede Zamalekli yetkililerden, Crystal Palace’ın kendisi amaciyla kulübe tek öneri yapıp yapmadığını sorarak İngiliz ekibinden Mısır ekibine ulaşan tek istek olup olmadığını öğrenmeye çalıştığı bildirildi.

HENÜZ GELEN BİR TEKLİF YOK

Zamalekli idarecilerin ise mevzu hakkinda Mustafa’ya cevap olarak, kendilerine Crystal Palace kulübünden şu aşamada gelen tek öneri bulunmadığını ilettikleri belirtildi.

Galatasaray ile 6 lig maçına çıkan oyuncu 5 gol kaydetti. tek gol de kupada atarak toplamda altı gole ulaştı.

Zamalek kulübüne 1.5 senelik kiralık bedeli karşılığında iki milyon dolar ödenerek kadroya dahil edilen Mustafa Muhammed amaciyla dört milyon dolarlık da satın alma opsiyonu bulunuyor.

(Milliyet)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.