Merkezefendi'de imzalar konuştu-haberi

Merkezefendi ilçesindeki tek restoranda düzen eden imzasini merasimine Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Merkezefendi Belediye Başkanı CHP’li Şeniz Doğan, takim Başkanı Veli Deveciler ve yönetimi, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, basketbol takımı oyuncu ve teknik heyeti ile davetliler katıldı.

Sponsorluk töreniyle takımın tertemiz ismi 2021-2022 sezonu boyunca, “Yukatel Merkezefendi Belediyesi” oldu.

Törende konuşan reis Veli Deveciler, istikbal sezon amaciyla heyecanlı olduklarını belirtti. şehre mühim başarılar yaşatmak istediklerini kaydeden Deveciler, “Bizler bugünlere basit gelmedik. Zorluklar çekerek, dogruluk ettiğimiz yer var olan Süper Lig ‘e şampiyon olarak çıktık. Yukatel markası ile birlikte iyi işler başaracağız ve şehre hatri sayilir büyüklükte başarılar yaşatacağız. Türkiye’de ve ara ara beynelmilel arenada bu heyecanı yaşamaktan dolayı mutluluk dolu olmak duyuyoruz” dedi. Yukatel yönetim heyeti Başkanı Yusuf Karataş ise takıma ellerinden gelen bütün desteği vermeye hazır olduklarını aktardı.

Konuşmaların derhal peşinden takımı tarihinde evvel kez Süper Lig’e taşıyan Antrenör yengi Aktaş, genel Menajer Evren Yenice, muavin Antrenör İnanç Koç, Yağız Sertoğlu ve Kondisyoner Mustafa kara ile de sözleşme yenilendi.

DHA

  • denizli
  • basketbol

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir