Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder’in yeni imajı beğeni topladı-haberi

Güllerin Savaşı ve Behzat Ç benzeri mühim projelerde gösterdiği başarılı performans hasebiyle mühim tek hayran kitlesi yakalayan meşhur oyuncu Canan Ergüder, nihayet olarak oyun aldığı Menajerimi ara dizisine, meme kanseri hasebiyle veda etmek zorunda kalmıştı.

HASTALIKLA MÜCADELE EDİYOR

2017 seneninde kendisi benzeri oyuncu var olan Kenan Ece ile nikah masasına oturan ve Demir isminde tek erkek çocuğu bulunan Canan Ergüder, hastalıkla ugras etmeye ayni ritimde devam ediyor.

ARKADAŞIYLA FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Tedavi zamani başarıyla süre gelen meşhur oyuncu, nihayet vaziyeti ile alakalı takipçilerini bilgilendirmeyi de ihmal etmiyor. Ergüder nihayet olarak tek arkadaşıyla resmini paylaştı.

“HAYATIMDA İYİ Kİ VAR DEDİĞİM MELEĞİM”

Ünlü oyuncu paylaşımına “Hayatımda iyi ki var dediğim 8 savunucu meleğimden biri. Canım Ebrum seninle normale yakın gelmek, dertleşebilmek öylesine değerliydi ki. Muhteşem tek gündü” notunu düştü.

HAYRANLARI ÇOK BEĞENDİ

Canan Ergüder’in tertemiz imajı da dikkat çekti. Ünlü oyuncunun dökülen saçları adina kızıl tonlarında peruk kullanması hayranlarından zevk topladı. Ünlü oyuncuya geçmiş olsun mesajları ve zevk yağdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.