Mehmet Metiner, sildiği “çift maaş” paylaşımının ardından sosyal medya hesabını kapattı-haberi

AK Parti’den Adıyaman ve İstanbul Milletvekillikleri yapan Mehmet Metiner, bu erken sosyal medya hesabından enteresan paylaşımlarda bulundu. Metiner, paylaşımında tarım Kredi Kooperatifleri genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın çift aylık aldığını öne sürerek “Cumhurbaşkanımızın cemiyet vicdanını kanatan bu haksız düzene nihayet vermeli, bu kişileri de uzaklaştırmalı” dedi.

BİR SÜRE ardindan SİLDİ

AK Partili Metiner, tek vakit ardindan Twitter‘da çok konuşulanlar arasına giren paylaşımı sildi. Paylaşımın neden silindiği heyecan edilirken, Metiner’den tek paylaşım dahada geldi. mevzu hakkinda tek not yayınlayan Metiner, Fahrettin Poyraz’ın kendisini araması sonrasında o paylaşımını sildiğini belirten Metiner, “İddiaların doğru olmadığını söyledi. İhtiyaç duyulan bilgi ve dokümanları gönderdi. o nedenle tweeti kaldırma gereği duydum” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI

AK Partili Mehmet Metiner, yaşanılanların derhal peşinden dikkat çeken tek karar alarak, bu sefer de yasamsal medya hesabını kapattı. yasamsal medya kullanıcıları, AK Partili Metiner’in Twitter hesabına girdiklerinde “Böyle tek hesap yok” ibaresiyle karşılaştı.

Mehmet Metiner'den çok konuşulacak çift aylık tepkisi! Önce paylaştı, ardindan sildi

Mehmet Metiner’den çok konuşulacak çift aylık tepkisi! Önce paylaştı, ardindan sildi
Yayım tarihi
Siyaset olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir