Meghan Markle ve Prens Harry’nin röportajının ardından Kraliyet ailesi acil toplantı düzenledi-haberi

Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak ABD’ye yerleşerek hemide aileye ayni vakitte da İngiliz medyasına Sanki harp açan Prens Harry ve Meghan Markle, meşhur televizyoncu Oprah Winfrey’e yaptığı açıklamalarla gündeme bomba benzeri düştü.

HARRY VE MEGHAN PEŞ PEŞE BOMBALARI PATLATTI

Çift, Kraliyet ailesi ile alakalı çocuklarinin ten renginin sorgulandığını, gelirlerinin kesildiğini Hem de Markle’ın tek asama yaşadıklarından dolayı intiharı dahi düşündüğünü anlattı. İkilinin izahlarının derhal peşinden Kraliyet serisinin vereceği tepkiler heyecan konusu oldu.

Daily e-posta gazetesi, iki saatlik röportajın ekrana gelmesinin derhal peşinden Kraliçe Elizabeth’in aciliyetli olarak toplantı kararı aldığını söyledi. Yayınlanan haberde; Kraliçe’nin tahtın 2. sıradaki varisi var olan Prens Charles ve üçüncü sıradaki varisi Prens William ile durum değerlendirmesi yaptığı söylendi.

SAMANTHA MARKLE: MEGHAN’DA KİŞİLİK BOZUKLUĞU GÖRÜYORUM

Bunun yanı sıra Meghan Markle’ın üvey kardeşi Samantha Markle da röportaj ile alakalı dikkat çeken tek izahta bulundu. Kardeşinin Stockholm sendromu yaşadığını ileri süre gelen Samantha Markle, “Meghan’da narsist kişilik bozukluğu görüyorum. Teşhis koymuyorum ama onun tek yardım alması gerekiyor. Harry amaciyla perişan hissediyorum. Ailesinden, arkadaşlarından ve bildiği hayattan koparıldı. Bana kaçırılan kişileri hatırlatıyor. Hayatının çok perişan olduğuna inanıp kendisini alıkoyan kişiye aşık var olan kişiler gibi” yorumunu yaptı.

“MEGHAN, DIANA’YA ÖZENİYOR”

Meghan Markle’ın dersine çok iyi çalıştığını söyleyen Samantha Markle, sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “O Diana’yı kendine idol aldı. Diana amaciyla dersinİ iyi çalıştı. Onun kıyafetlerini, gövde dilini taklit etti. İlk buluşmalarında onun parfümünü kullandı. Kardeşimin Harry’nin kim olduğunu bilmediğini söylemeyin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.