Manken Gizem Akbaş’ı öldüresiye döven eski sevgilisi, ifadesinde her şeyi anlattı: Erkeklerle nispet yapınca darbettim-haberi

Beşiktaş’ta tek gece kulübünde Daha önceki sevgilisi manken Gizem Akbaş‘ı öldüresiye darbeden 28 yaşında olan Mücahit İsmail Ayta, Beşiktaş İlçe güvenlik Müdürlüğünün Aile İçi Şiddet ofis Amirliğinde ifadesinin alınmasının derhal peşinden adliyeye derhal sevk edildi.

“ERKEKLERLE BANA NİSPET YAPINCA DARBETTİM”

Ayta’nın emniyette, “Alkollüydüm, yanındaki erkeklerle bana nispet yaparcasına hareketler sergilediğini görünce sinirlendim. Kendisine de dahada evvel Parasal desteğim çok oldu. bu sebeple saldırdım, darbettim” şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

ESKİ SEVGİLİSİNE TEKME VE YUMRUKLAR SAVURDU

Manken Gizem Akbaş, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla Beşiktaş Ortaköy’deki tek mekana eğlenmeye gitti. Arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiren Akbaş, o anları da yasamsal medya hesabından paylaştı. Gizem Akbaş’ın paylaşımlarını gören Daha önceki sevgilisi Mücahit İsmail Ayta ise mekana gelerek mankene saldırdı. Ayta, yüzüne yumruk atarak yere düşürdüğü Akbaş’a defaatle tekmeleyerek burnunu kırdı.

“ADALET YERİNİ BULSUN”

Yaşadığı olay sonrası isyan eden manken Gizem Akbaş ise “Görüntüler ortada hiçbir neden yokken karşıma çıkıp beni öldüresiye darbetti. En ağır şekilde cezalandırılsın hak yerini bulun istiyorum” diyerek isyan etmişti.

Manken Gizem Akbaş, eğlence kulübünde Daha önceki sevgilisi tarafından zalimane dövüldü! O anlar anbean kaydedildi

Manken Gizem Akbaş, eğlence kulübünde Daha önceki sevgilisi tarafından zalimane dövüldü! O anlar anbean kaydedildi

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir