Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan: Şampiyonluğumuz Manisa’ya armağan olsun-haberi

Misli.com 2. Lig ak Grup’ta bitime 5 hafta kala Spor Toto 1. Lig’e çıkmayı garantileyen Manisa Futbol Kulübü’nün başkanı Mevlüt Aktan, gazetecilere yaptığı açıklamada, herkesin bu başarıda çok emeğinin bulunduğunu, Spor Toto 1. Lig’e yükseldikleri amaciyla çok mutluluk dolu olduklarını söyledi.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Aktan, “Herkesin bunun için katkısı var. Başardık, dahada katedecek yolumuz var. Hedefimiz tek sonraki dönemde Süper Lig. iyi tek takim yarattık. Manisa’nın, Türkiye’nin gurur duyacağı, altyapısıyla, duruşumuzla misal şeyler yapıyoruz. Umarım Türk futboluna katkılar sağlarız. Şampiyonluğumuz Manisa’ya armağan olsun.” diye konuştu.

Aktan, Manisaspor’un Bölgesel Amatör Lig’e düştüğünün hatırlatılması üzerine, futbolda bunun benzeri şeylerin yaşanabildiğini, kendisinin de Manisaspor’un düşmesinden dolayı üzgün olduğunu aktardı.

Kendilerinin Manisa’ya iyi tek takim kazandırdığını bildiren Aktan, “Manisa adinin çok iyi yerlerde taşıyacağız. Biz önümüze bakıyoruz, Manisalılar emin olsun, iyi yerlerde görecek, iyi anacaklar bu takimi ve gurur duyacaklar.” ifadesini kullandı. (AA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.