Liverpool, Ozan Kabak'ı almaktan vazgeçti-haberi

Milli futbolcumuz ozan Kabak’ın Liverpool’daki geleceğiyle alakalı çarpıcı tek argüman alana atıldı. İngiliz basınından The Sun’ın haberine göre, Ozan’ın İngiliz deviyle var olan serüveni sona eriyor. Haberde Liverpool’un 21 yaşında olan toy futbolcu ile yola ayni ritimde devam etmeme kararı aldığı belirtildi.

Ozan Kabak, Kırmızılarda defans bölgesindeki sakatlıklar dolayısıyla oluşan krizi çözmesi yerine dönem arasında kiralık olarak Schalke’den takıma dahil olmuştu. Bir hayli mücadelede iyi performans sergileyen yıldız futbolcu teknik patron Jurgen Klopp’un da gözüne girmeyi başarmıştı. Kloop, Ozan’dan hoşnut olduğunu her fırsatta dile getirse de ahenk gösteren ücret koşullar hasebiyle Liverpool’un ulusal futbolcumuzun 18 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmayacağı öğrenildi.

İlgili Haberler
Lille şampiyon olursa Burak, Yusuf ve Zeki tarihe geçecek

Premier Lig’de kalabilir

İngiliz medyası Bundesliga’da grup düşen Schalke’ye art dönecek var olan ozan Kabak’ın başka tek takımla Premier Lig’de kayerine ayni ritimde devam edebileceğine inanıyor. Nitekim, Liverpool’un transferden vazgeçmesiyle başka Premier Lig ekiplerinin alarma geçeceğinden bahsedildi.

İlgili Haberler
Beşiktaş’ın şampiyonluğu Avrupa’da manşetlerde

13 mücadelede oynadı

Milli futbolcumuz ocakta ayında tasima olduğu İngiliz devinde 9 Premier Lig ve dört Şampiyonlar Ligi olmak üzere 13 mücadelede boy gösterdi.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir