Lerzan Mutlu’dan çok ağır suçlamalar: Tatillerini bırakıp, Selçuk’un cenazesine bile gelmediler-haberi

Ünlü türkücü Alişan‘ın kardeşi Selçuk Tektaş, 38 yaşında koronavirüs hasebiyle hayatını kaybetti. Tektaş’ın vefatı başta zanaat camiası olmak üzere sevenlerinde de derin acı yarattı. Geçtiğimiz vakit Teşvikiye Camii’nde gerçekleştirilen cenaze merasimine çok sayıda meşhur katılırken, Seda Sayan ve Demet Akalın katılmadı. bütün bu yaşananların derhal peşinden şarkıcı Lerzan Mutlu, yasamsal medya hesabından yaptığı izahta cenazeye katılmayan Bir takım isimler ile alakalı ağır suçlamalar yöneltti.

“HALKI KANDIRAN sahte KAHRAMANLAR”

İsim vermeden Bir takım ünlüleri tek ölümün üstünden reklam yapmakla suçlayan Lerzan Mutlu, yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bir ölünün üstünden dahi haber olmak amaciyla yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya!!! Tühhhhh hepinizi yazıklar olsun… Kahramanlık yapacağım diye sahte kahramanlar sizi. hanede de cenazede de görmedim sizi… Tatilini dahi yarım bırakıp dönmeyen… Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi… Bari burada yapmayın..” dedi.

Paylaşımlarına süre gelen Mutlu, “Bir susun millet acısını yaşasın! Harbi zavallısınız buradan dahi reklam çıkarmak!!! Nasıl tek insansınız ya…Pess, yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

DEMET AKALIN’DAN YANIT GELDİ

Mutlu’nun bu sözler ile 15 Ağustos’a civarindan oyun alani/sahne almayacağını açıklama eden Seda Sayan’ı ve cenazeye katılamayan Demet Akalın’ı amaç aldığı argüman edildi. Demet Akalın’dan ise cevap gecikmedi: “İki gündür Alişan’layım bana değil tepki! erken mezarlıktaydım, kızının mandalinası babasının üstünde, toprağın üstünde…”

SAYAN, KONSERLERİ İPTAL ETMİŞTİ

Seda Sayan, evvelki vakit gerçekleştirdiği izahta cenaze hasebiyle Ağustos ayının ortasına civarindan rastgele tek eğlence programında oyun alani/sahne almayacağını dile getirmişti. Sayan, Yalnızca tatildeki arkadaşlarıyla vakit geçirdiğini söyledi.

İşte Lerzan Mutlu’nun yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşım:

Alişan'ın kardeşinin cenaze merasimine katılmayan Demet Akalın, sessizliğini bozdu: iki gündür Alişan'ın yanındayım, beni bu işlere sokmayın

Alişan’ın kardeşinin cenaze merasimine katılmayan Demet Akalın, sessizliğini bozdu: iki gündür Alişan’ın yanındayım, beni bu işlere sokmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir