Kripto para piyasasında deprem! Bitcoin yüzde 10 düşüş yaşadı-haberi

Kripto kazanç birimlerinde bu erken kati tek düşüş trendi yaşandı. tek evvelki vakit 60 bin dolar civarında izleyen kripto kazanç birimlerinden en hatri sayilir büyüklükte işlem hacmine sahip Bitcoin, üç haftanın en düşük seviyesi var olan 52 bin dolara civarindan düştü.

COİN DE YÜZDE 30 DEĞER KAYBI YAŞANDI

Son 24 saatte rekor tazeleyen Bitcoin 10 bin dolardan çok kıymet kaybederek Bir hayli coinin çakılmasına neden oldu. Kripto kazanç piyasasının gidişatını tespit eden Bitcoin’in düşmesinden etkilenen Bir hayli asagi coin de ise yüzde 30’lara varan kıymet kaybı yaşadı.

PİYASALARDA GÜVENSİZLİĞE neden OLDU

Bitcoin’in kıymet kaybetmesi Bir hayli asagi coinin de çakılmasına neden oldu. Etherum yüzde 11’den çok kıymet kaybederken, XRP (Ripple) yüzde 17 düşüş kaydetti. Litecoin yüzde 17, Dogecoin yüzde 26 kıymet kaybı yaşadı. Piyasadaki güvensizlik ve Bitcoin’in ani düşüşleriyle Bir hayli yatırımcı pozisyonlarını likidite etti. Bitcoin’nin kati düşüşüyle güvensizliğin kapı araladığı kripto kazanç piyasasında nihayet 24 saatte 9 milyar dolar değerinde pozisyonun likidite edildiği söyleniyor.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Yayım tarihi
Ekonomi olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir