Kraliçe Elizabeth’in torunu Zara Tindall, evinin banyosunda doğum yaptı-haberi

Kraliçe ile Prens Philip’in tek kızı var olan Prenses Anne’in kızı Zara Tindall’ın aile içinde Bir hayli rastlanmayan tek şekilde doğum yaptı. Tindall, geçtiğimiz sektör bugünü evinin banyosunda üçüncü bebeğini dünyaya getirdi.

HASTANEYE YETİŞEMEYİNCE hanede DOĞUM YAPTI

Zara Tindall’ın Daha önceki tek rugby oyuncusu var olan eşi Mike Tindall, katıldığı tek yayında doğum zamani ile alakalı “Pazar bugünü artık cumartesiden dahada iyi. Zira minik Erkek çocuğum dünyaya geldi” dedi. Mike Tindall, eşinin doğuma çok yaklaştığı sırada hastaneye gidecek vakit olmadığını ayrım edince, tek arkadaşının da yardımıyla evin banyosunda yaptığını söyledi.

Diğer iki kızının dünyaya gelişi esnasında da Zara Tindall’ın yanında var olan arkadaşı Dolly Maude’un tekrar kendisi kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyen Mike Tindall “Dolly Maude, hastaneye gidecek vakit olmadığını ayrım edince de derhal spor salonuna gidip tek yoga matını ve havluları getirdi” dedi.

BEBEKLERİNE LUCAS ADINI VERDİLER

Doğum amaciyla Tindall çiftiyle hastanede buluşması tasarilanan ebe de yakınlarda olduğu amaciyla derhal aracıyla anne adayi adayının evine gitti. Onun derhal peşinden 2. ebe de çiftin evine yetişti. böylelikle Zara Tindall, üçüncü bebeğini kendisinin evinin banyosunda dünyaya getirmiş oldu.

Daha ardindan çiftin sözcüsü Tindall çiftinin bebeklerine Lucas Philip İsiminin verildiğini açıkladı. Bu tertemiz bebek Kraliçe 2. Elizabeth ile Prens Philip’in 10’uncu torun çocuğu. Tindall çiftinin oğlu, taht amaciyla de 22’nci sırada.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir