Koronayı yendikten sonra tansiyon sıkıntısı yaşayan Hazal Kaya, hastanelerde boş yer bulamadı-haberi

Bir bebek annesi Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı. hanede gördüğü rehabilitasyon sonrası virüsü yenebilen oyuncu setlere art döndü. ama virüsten ardindan tansiyon sıkıntısı yaşayan Kaya, sette fenalaşınca hastaneye kaldırılmak istendi. yükselen vakaların derhal peşinden hiçbir hastanede yer bulamayan oyuncu, yaşadığı zorlukları takipçileriyle paylaştı.

“BÜTÜN HASTANELERİN ACİLLERİ DOLU”

Instagram hesabından mevzu hakkına İzah yapan Hazal Kaya, “Kovid sonrası tansiyonumla alakalı tek takım sıkıntılar yaşıyorum. Setteki paramedik arkadaşlar eko çekilmesi amaciyla acile götürmek istediler beni ama bütün hastanelerin acilleri dolu. 112 ile hastaneler arasında garip ve anlaşılmaz tek iletişim problemi var. bendeniz Haneye dönebilecek vaziyette olduğum amaciyla şanslıyım ama benim civarindan bahtlı olmayanlar ne yapacak durum buyken bilemiyorum… Sahiden çok zor” dedi.

“VİRÜSÜ GRİP GİBİ GEÇİRİYORUM”

Mart ayının nihayet günlerinde koronavirüsü yakalanan Hazal Kaya, sağlık vaziyetini heyecan eden hayranları amaciyla çektiği videoda şunları söylemişti “Haberler Ne yazık ki doğru. bendeniz çok duygulu ve titiz biri olmama karşın bütün set çok titiz davranmasına karşın kovid oldum. Ayakta geçiriyorum, kendimi izole ettim. Ağır tek grip benzeri geçiriyorum. Geçmiş olsun mesajlarınız amaciyla teşekkür ederim gayet iyiyim.”

Koronavirüse yakalanan Hazal tas sağlık vaziyetini anlattı

Koronavirüse yakalanan Hazal tas sağlık vaziyetini anlattı
Ünlü oyuncu Hazal tas koronavirüse yakalandı

Ünlü oyuncu Hazal tas koronavirüse yakalandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.