Köprücük kemiği olmadığı için el çırpar gibi omuzlarını oynatan genç, görenlerin ağzını açık bırakıyor-haberi

ABD’de ender hastalıklar üstüne çalışmalar yapan Rarediseases.org’a göre bu durum takriben tek milyonda tek görülüyor. Tıbbi çalışmalarda kayıt altına alınan ise Yalnızca bin olay bulunuyor.

“OMUZ ÇIRPMA” SERİSİ YAPIYOR

Köprücük kemiklerinin olmamasını kendince fırsata çeviren toy ise TikTok kanalında, “Ünlü olana civarindan omuz çırpma” isimli tek video serisi oluşturarak insanlara durum ile alakalı bilgi veriyor. Corey; kliplerden birinde, insanların ellerini çırpabildiği civarindan hızlı ve basit tek şekilde omuzlarını çırpma konusundaki inanılmaz becerinini alana koyuyor. Zira köprücük kemiği olmadığı amaciyla omuzlarının göğsünün önünde buluşmasını engelleyecek hiçbir şey yok.

”FARKINDALIK YAYMAYA ayni ritimde devam EDECEĞİM”

Öte istikametten Bir hayli kişinin destek iletisi attığı genç, aynı zamanda menfi açıklar da aldığını söyledi. “Yorumlarıyla Daha kaba var olan yurttaslar var. Ama paylaşmayı bırakmayacağım.” diyen Corey, “Farkındalığı yaymak istiyorum çünkü bu ender vaziyetle büyümenin ne civarindan güç olduğunu biliyorum. TikTok’ta içerik oluşturmaya ve farkındalık yaymaya ayni ritimde devam edeceğim.”

Yayım tarihi
Dünya olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir