Kılıçdaroğlu’ndan ‘fezleke’ tepkisi: Hodri meydan-haberi

CHP genel Başkanı ve İzmir mebus Kemal Kılıçdaroğlu‘nun da aralarında bulunduğu 8’i CHP’li, 2’si HDP’li olmak üzere 10 milletvekilinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ait fezleke Meclis Başkanlığı’na sunulmuştu.

CHP öncüsü Kemal Kılıçdaroğlu ve 7 mebus amaciyla hazırlanan fezlekelerin CHP’nin, ile alakalı toplatma kararı verilen “21 sualde FETÖ’nün Siyasi Ayağı” broşürü amaciyla olduğu öğrenildi.

“MEYDAN OKUDU”

Twitter hesabından paylaştığı video ile fezlekeye reaksiyon gösteren Kılıçdaroğlu, “Fezleke göndermiş, dokunmazlığımı kaldıracakmış… Hodri meydan!” paylaşımı yaptı.

“NE YAPARANIZ YAPIN”

Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı: “Ülke lebalep hasta. Hastanelerde yer yok. 128 milyar doların nereye gittiği belli değil. Gece yarısı muhalefet partisinin ofislerini basıyorlar, vinçlerle… Gündemi değiştirmek gerek. Algıcıların algıları tutmadı. Şimdi ne yapıyorlar? Fezleke düzenliyorlar, ‘Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığını kaldıracağız’ diye. Önemli var olan Kılıçdaroğlu değil, mühim var olan ülke. Kılıçdaroğlu fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin, yiğide harp bayramdır. Hodri meydan”

Son Dakika! Kılıçdaroğlu'nun da aralarında bulunduğu 8 CHP'li vekilin fezlekesi Meclis'e sunuldu

Son Dakika! Kılıçdaroğlu’nun da aralarında bulunduğu 8 CHP’li vekilin fezlekesi Meclis’e sunuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.